Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna Po J1 - Pytania


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, byłem w Stanach trzy razy na wizie J1, zwasze wracałem w terminie, w następne wakacje chciałbym jechać do Stanów na 3 tygodnie ze znajomymi, tylko i wyłącznie na zwiedzanie:) Jestem studentem piątego roku, dlatego chciałbym wybrać się po wizę jak najwcześniej (przed skończeniem studiów), myślicie, że możemy wybrać się do konsulatu już w grudniu jeśli wyjazd planujemy dopiero jest na sierpień 2010? I czy trzeba jeszcze przedstawiać zaświadczenia o zarobkach, stan konta itp? Pozdrówki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej isc wczesniej, konsul i tak moze Ci nie uwierzyc ze jedziesz tylko turystycznie i powie zebys przyszedl jeszcze raz ale tym razem po J-1.

Kolezance sie tak zdarzylo, no ale niekoniecznie Tobie musi. W kazdym badz razie bedziesz mial wiecej czasu na podjecie ewentualnych krokow zaradczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz cos takiego jak ds 156 i tam wpisujesz kiedy chcesz leciec i na jak dlugo ,,tak wiec mozesz teraz isc po wize

nie musisz przedstawiac zaswiadczen o zarobkach oraz tez ze masz konto i ile tam masz

dla Ciebie bedzie wazne tak,,ds 156-ds 157 ,,druk dhl-oplata za wize,indeks,legitymacja studencka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...