Skocz do zawartości

Ciaza A Procedura Imigracyjna Cr1


Rekomendowane odpowiedzi

witam

jestesmy na ostatnim etapie sponsorowania-(maz wyslal do nich 2 dni temu zabezpieczenie finannsowe I864)- przez mego meza obywatela czyli wizy CR1, ciagnie sie to juz 2 lata (ale to dluzsza historia)i 4 miesiace temu dowiedzialam sie ze jestem w ciazy.maz pytal adwokata w stanach czy cos sie zmienia i ona mowi ze nie powinno.czy ma racje?czy nie mozna tego przyspieszyc przez to ze jestem w ciazy?a czy tez to moze opoznic caly proces?a i kolejne pytanie czy uisszcza sie jeszcze jakas oplate w ambasadzie za wize?czy ta oplat to 400$ ktore kazali mezowi i on to zrobila w usa?

dzieki z odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jestesmy na ostatnim etapie sponsorowania-(maz wyslal do nich 2 dni temu zabezpieczenie finannsowe I864)- przez mego meza obywatela czyli wizy CR1, ciagnie sie to juz 2 lata (ale to dluzsza historia)i 4 miesiace temu dowiedzialm ze jestem w cizy.maz pytal adwokata w stanach czy ro cos zmienia i ona mowi ze nie powinno.czy ma racje?czy nie mozna tego przyspieszyc przez to ze jestem w ciazy?a czy tez to moze opoznic caly proces?a i kolejne pytanie czy uisszcza sie jeszcze jakas oplate w ambasadzie za wize?czy ta oplat to 400$ ktore kazali mezowi i on to zrobila w usa?

dzieki z odpowiedzi

przed interview w Wawie bedziesz musiala zrobic badania immigracyjne, m.in przeswietlenie klatki,

zadzwon do ambasady albo do jednej z klinik ktore to robia i spytaj sie co jesli jestes w ciazy,

na formularzu pisze ze" Kobiety w ciąży mogą zrezygnować z wykonania zdjęcia RTG i ewentualnych szczepień. Jeśli jednak za poradą lekarza zdecydują się na szczepienia, nie powinny korzystać z tzw „żywych szczepionek”.

wiec chyba bedzie OK

http://polish.poland.usembassy.gov/root/pd...-jul-2-2009.pdf

druga sprawa ze po 6 miesiacu nie wpuszcza cie na samolot i tu nic nie poradzisz

jak sie nie wyrobicie z wszystkim na czas to bedziesz musiala czekac, ale dzidzius juz dostanie obywatelstwo po tacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KW nawet nie strasz!!!!!!!!!!znalazlam taki artykul :

http://www.esky.pl/poradnik-podroznika/Pod...Kobiety-w-ciazy

i juz zadzwonilam do LOTU ktory powiedzial ze musi byc zaswiadczenie od lekaraz ze jest ok i mozna leciec i tylko tyle, no chyba ze kobieta jest z 5-raczkami i ma przeogromny brzuch.a co do badan to faktycznie zadzwonie i zaptam.

powiedz mi jeszcze Kw jak posiadasz takie informacje ile to u mnie moze jeszcze potrwac tzn.wyslalismy do NVC new hampshire forme I864, ile czasu jeszcze moze uplynac do rozmowy w wawie?????aha i jesli w styczniu minie 2 lata od naszego slubu to jak oni to potraktuja??dostane tymczasowa zielona karte, czy juz normalna??dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wspomnialas ze to bedzie lot do USA?

ja wiem ze stewardesy okropnie tego nielubia i ze podroz nie jest zalecana w ostatnich 3 miesiacach (powie ci to doktor)

zdaje sie ze rowniez lecisz na wlasna odpowiedzialnosc

niestety nie wiem ile sie dokladnie czeka

jesli w momencie wydawania decyzji bedziecie wicej niz 2 lata po slubie , powinnas dostac 10-cio letnia karte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na lotnisku mozna poprosic o siedzenie przy wyjsciu awaryjnym, nawet jesli jest juz przez kogos zajete, a osoba ta nie ma wyraznej potrzeby tam siedziec to zostanie poproszona o zmiane miejsca - widzialem czesto takie przypadki, wiec nie powinno byc problemu

PS. a kobiety w zaawansowanej ciazy powinny latac samolotem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w takim razie jak kobieta w ciazy ma pomagac innym w wysiadaniu z samolotu w razie jakiejs awarii? Z tego co pamietam to osoba taka musi byc odpowiednio silna, aby otworzyc wlaz awaryjny i pomagac reszcie podrozujacych w wysiadaniu z samolotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...