Skocz do zawartości

Ciaza A Procedura Imigracyjna Cr1


Rekomendowane odpowiedzi

pytalam sie Pan z Lotu czy kobieta w ciazy ma jakies specjalne przywileje?w klasie economy traktowana jest jako zwykly pasazer, moze miec super wygody jak wykupi klase bussines.wydaje mi sie jednak ze wszystko zalezy od zalogi i ludzi.ze powinna byc taka ludzka wrazliwosc na takiesytuacje:kobieta w ciazy, osoba starsza,itp.a jesli chodzi o:

Ale w takim razie jak kobieta w ciazy ma pomagac innym w wysiadaniu z samolotu w razie jakiejs awarii? Z tego co pamietam to osoba taka musi byc odpowiednio silna, aby otworzyc wlaz awaryjny i pomagac reszcie podrozujacych w wysiadaniu z samolotu.

bo przeciez tak samo podrozuje wiele starszych osob i one tez sily nie maja.......ale to moze tylko takie moje wyobrazenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjscie awaryjne mialem na mysli - rzad w ktorym sie znajduje, latalem roznymi liniami i zawsze ludzi w potrzebie zaloga traktowala tak jak nalezy a i ludzie, ktorzy musieli sie przesiasc nie robili z tego powodu problemu.

dziwi mnie zachowanie pana z lotu, ale moze to taka nasza polska mentalnosc

podsumowujac, zanim wydadza karte pokladowa na lotnisku poprosic o miejsce w rzedzie wyjscia awaryjnego, jesli lecisz z przesiadka np. przez frankfurt to juz na lotnisku w Polsce mozna uzyskac obie karty pokladowe z miejscami przy wyjsciach awaryjnych

mnie sie taka sztuka udala nie raz a o ciaze sie nie podejrzewam - poprosilem i dostalem, czasem usmiech dziala cuda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak maz dzwonil do NVC i powiedzieli mu ze juz terminow na spotkanie w ambasadzie na grudzien nie ma.a jesli chodzi o moja ciaze to co 3 meksykanka jest w ciazy wiec to nie ma zadnego znaczenia.takze nawet gdybym jechala na porodowke a mial termin ambasadzie to najpierw mam zajechac do ambasady:);):):D):prorodzinny kraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

z meżem zaczeliśmy procedure w czerwcu 2010 teraz dostalam email ze spotkanie we wrzesniu, o badaniach tez juz sie dowiedziałam co gdzie i jak.

mam problem taki: jestem w ciązy i nie zamierzam podrózowac w ciaży , czy jesli pojde na to spotkanie w ambasadzie we wrzesniu to wiza cr1 jest wazna 6 miesiecy tylko , trzeba wtedy wyjechac? nie wiem co robic? przeniesc spotkanie w ambasadzie na inny termin? a co z badaniami ? Czy do daty wylotu tez musza miec waznosc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli pojde na spotkanie 19 wrzesnia i dadza mi wize to czy od daty wbicia wizy mam 6 miesiecy na wylot do usa i czy takze badania musza miec waznosc w tym przedziale czasowym?

przynajmniej jeszcze rok planuje zostać w polsce i co w takiej sytuacji? przeniesc ta rozmowe na pozniejszy termin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli nie chcesz podrozowac w ciazy a do tego chcesz byc w Polsce 1 rok to przenies jak sie da taka rozmowe ..

spytaj sie w dziale wiz imigracyjnych ile takie przesuniecie moze trwac i ile sa wazne badania medyczne jesli je teraz zrobisz ..

do tego zaswiadczenie o niekralnosci i wiele innych formularzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...