Skocz do zawartości

Cr1 Łączmy Się


Rekomendowane odpowiedzi

Zbierzmy w jednym nowym, oddzielnym temacie wszystkie osoby i informacje starające się o wizę CR1 i tylko o tą, żeby się nam nie mieszało...

Wymieniajmy się doświadczeniami, wszelkimi datami ważniejszych dokumentów, spostrzeżeniami... forum staję się naszym przyjacielem-wchodzę codziennie szukając porady... czekanie bywa dołujące...

osobiście czekam na NOA2... NOA1 otrzymaliśmy 29 października - po dwóch miesiącach oczekiwań.

Życzę wszystkim wytrwałości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle nas a jakby nikogo...

może ktoś chociaż rozwieje moje wątpliwości... mianowicie jak to jest z NOA2, kiedy ono przyjdzie czekamy na kolejny list, nic nie odsyłamy prawda? później ma przyjść kolejny a po jakim czasie i co się odsyła?proszę o pomoc... mąż przyjeżdża na święta i musimy to wszystko "poukładać"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOA 2 ostatnio przychodzi jakos szybko z tego co zauwazylam u siebie i innych osob.Po jakims mies,cos kolo tego.Nie wiem czy po tym pismie maz dostanie oplate 70$ czy juz nim ona bedzie (chyba w nim) a do ciebie wysla formularz 3032-wybor agenta.Musisz to wypelnic i im koniecznie odeslac.Nastepnie poprosza meza o wyslanie rozliczen,listu od pracodawcy itp a do ciebie wysla opate 400$. Mozna ja zaplacic money orderem przez internet online (ja odsylalam to do meza i on w usa to opacal), dopoki nie dostana kasy nie beda dalej rozpatrywac twojej sprawy.no i od meza tyle beda chcieli oczywiscie jesli wszystkie papiery beda sie zgadzaly a nie bedziecie potrzebowali drugiego sponsora np. Jak wplynie juz kasa do nich to ciebie poprosza o zupelny akt urodzenia + tlumaczenie przysiegle, zupelny akt slubu+tlumaczenie przysiele, swiadectwo niekaralnosci (i nie wiem czy teraz cos sie zmienilo ale wczesniej akceptowali tylko te z w-wy a z okregowych sadow nie)+ tlumaczenie przysiegle, bedziesz musiala wypelnic formularz DS-230 czI i II (cz I sie podpisuje chyba a cz II nie-dopiero na rozmowie podpiszesz),ksero paszportu tzn strony biograficznej, dwa zdjecia wizowe.I to chyba na tyle. Napisalam ci jak to u mnie bylo 2007/2008.szlam juz nowymi przepisami.teraz dla syna zalatwiamy papiery i do momentu oplaty 400$ bylo tak samo jak u mnie.czyli wdrazyli sie juz we wszystko, przepisy chyba sie nie zmieniaja za bardzo,wiedza co i jak no i chyba nie za duzo osob teraz sklada dokumenty bo ceny sa straszne to w miare szybko im to idzie. aha na kazdym dokumencie,ksero w prawym gornym rogu zawsze pisalam nr WRW.z reszta ich pisma sa konkretne i zrozumiale.zawsze pisza co im jest potrzebne i co nalezy doslac.jesli cos napisalam nie tak niech mnie ktos poprawi zeby nie wprowadzac nikogo w blad.takze zycze powodzenia i wytrwalosci.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

w lipcu wysłaliśmy z mężem papiery na cr1 , (ślub też był w lipcu na wizie turystycznej)wróciłam do Polski i jesteśmy w trakcie całego procesu ,teraz przyszło pismo do męża że chcą oni request for evidence na to że jesteśmy małżeństwem np. maile , bilety lotnicze , sprawa jest załatwiana jeszcze w stanach, potem wyznaczą spotkanie w Polsce.

mam pytanie czy ktoś miał podobne listy otrzymane ze oni chcą request for evidence na to że jesteśmy małżeństwem , ale jakie? te od chwili jak zawarliśmy związek małżeński czy od początku znajomości? mamy na to 30 dni zeby im wysłać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisali ze mogą to być jeszcze bills, czy rent lease, czy bank account , ale jak ja mam być na rachunkach, czy na wynajmie mieszkania skoro mieszkam w Polsce i staram się dopiero o cr1? przecież gdyby tak było to trochę dziwne,ze jestem wszędzie w rachunkach na wynajmie mieszkania a przecież nie przebywam tam na stałe, jestem w kropce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...