Skocz do zawartości

Czy Bedzie Szansa Na Ponowna Wizyte?


Guzioo

Rekomendowane odpowiedzi

WItam serdecznie

Ponad rok temu wrocilem z USA. Bylem tam przez 2 lata i 3 miesiace. Studiujac na uniwersytecie wyjechalem na Camp America. Po campie, polecialem do znajomych w Chicago. Postanowilem tam zostac na dluzej. Zglosilem sie do biura, ktora zalatwia zmiane wizy J-1 na F-1. Zaplacilem, zapisali mnie do szkoly na weekendy na nauke angielskiego. Zaczolem pracowac i podalem w pracy moj SS. Po roku rozliczylem sie z podatku. Pozniej gdy konczyla mi sie wiza w szkole, znowu dostarczylem papiery do szkoly, ze mam sponsora (te papiery tez zalatwialem w biurze, ktore specializuje sie w "znajdowaniu sponsora"). Z immigration przyszla informacja, ze dostalem przedluzenie na kolejny rok. Po kolejnym roku pracy powinienem sie rozliczyc jednak nie zrobilem tego. Popracowalem jeszcze troche, wyruszylem z zona na wycieczke po stanach - kontrolowala nas policja, sprawdzala nasze ID no i do niczego sie nie przyczepili. Gdy wylatywalismy na lotnisku wzieli nasze I-90, ktore mielismy w paszportach, oraz dalismy im razem z zona I-90, ktore dostalismy od szkoly, na krotym byla jeszcze data, ktora swiadczyla ze wylatujemy w terminie - jednak jak pokazalem te papiery koles na lotnisku sie zdziwil ale przyja papiery.

Teraz juz ponad rok roku w Polsce mysle o ponowmym wylocie, jednak nie wiem jak moze sie zachowac urzad imigracyjny. Jak myslicie czy beda jakies powazne problemy na lotnisku czy jak dadza wize w ambasadzie to juz bedzie latwiej.

Pozdrawiam i dzieki z gory za odpowiedzi

Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...