Skocz do zawartości

Ksiażka Do Nauki Prawa Jazdy


aneczka_

Rekomendowane odpowiedzi

Widzialam gdzies na jakims forum ze mozna gdzies zdobyc tlumaczenie ksiazki do nauki jazdy w stanach. Tam wiadomo w kazdym stanie chyba inna ksiazka mi akurat zalezy na Kolorado. Niby obeszlo by sie bez tlumaczenia, ale ja wole miec 100% pewnosci ze wszystko dobrze zrozumialam. Nie wiem czy opłaca mi się ją tłumaczyc gdzies u jakiegos tłumacza to w koncu 40 stron i pewnie duzo kosztuje. Jesli ktos wie jak zdobyc takie tłumaczenie gdzies z neta to bardzo prosze o cynk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze nawet nie myslalam nad testami. a gdzie mozna je dostac, w dmv czy nalezy je gdzis kupic?

Testy sa dostepne ZA DARMO w kazdym oddziale DMV, jezeli ktos probuje ci je przedac to daj sobie spokoj.

Wersja angielska i hiszpanska - zawsze, w innych jezykach czasami. Po polsku glownie w skupiskach polonii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialam gdzies na jakims forum ze mozna gdzies zdobyc tlumaczenie ksiazki do nauki jazdy w stanach. Tam wiadomo w kazdym stanie chyba inna ksiazka mi akurat zalezy na Kolorado. Niby obeszlo by sie bez tlumaczenia, ale ja wole miec 100% pewnosci ze wszystko dobrze zrozumialam. Nie wiem czy opłaca mi się ją tłumaczyc gdzies u jakiegos tłumacza to w koncu 40 stron i pewnie duzo kosztuje. Jesli ktos wie jak zdobyc takie tłumaczenie gdzies z neta to bardzo prosze o cynk :)

Tutaj masz tlumaczenie z Chicago . To sa bardzo podobne broszury.

http://www.cyberdriveillinois.com/publicat...ns/dsd_a152.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...