Skocz do zawartości

Koszyk Prezentowy Do Usa


grodek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Poszukuję firmy, która dotarczyłaby naszej znajomej mieszkającej w Nowym Jorku (Astoria) jakiś świąteczny koszyk prezentowy.

Zbyt wielka ekstrawagancja nie jest wymagana, to starsza pani.

Poza tym nie chciałbym żeby było to dla niej krępujące, chodzi raczej o podkreślenie pamięci z naszej strony.

Czy możecie mi pomóc w tej sprawie? Może znacie jakieś polskie firmy z USA świadczące tego typu usługi?

Może dałoby się zorganizować jakiś koszyk polskich produktów?

Z góry dzięki za pomoc,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Poszukuję firmy, która dotarczyłaby naszej znajomej mieszkającej w Nowym Jorku (Astoria) jakiś świąteczny koszyk prezentowy.

Zbyt wielka ekstrawagancja nie jest wymagana, to starsza pani.

Poza tym nie chciałbym żeby było to dla niej krępujące, chodzi raczej o podkreślenie pamięci z naszej strony.

Czy możecie mi pomóc w tej sprawie? Może znacie jakieś polskie firmy z USA świadczące tego typu usługi?

Może dałoby się zorganizować jakiś koszyk polskich produktów?

Z góry dzięki za pomoc,

Moze sprobuj zamowic ze sklepu internetowego, skontaktuj sie z nimi telefonicznie i popros o ladne zapoakowanie i dostarczenie do znajmej. Ja z ciekawosci zaczelam szukac w google i znalazlam ten http://www.polskisklepwusa.com ceny bardzo przystepne, w porownaniu z tymi jakie sie placi za polskie produkty w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna i wyslac poczta takie cos ale :

Polacy, wysyłający paczki swoim bliskim w Stanach Zjednoczonych, często chcą zapewnić im tradycyjne święta. Dlatego amerykańska poczta w okresie świątecznym przechwytuje więcej przesyłek z kiełbasą, szynką czy… konserwami. Posłuchaj relacji korespondenta RMF FM Pawła Żuchowskiego:

http://www.rmf.fm/fakty-z-kraju,165515,Cza...zne,kartki.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...