Skocz do zawartości

Kupno Dokumentów...


eminem91

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to naprawde jest takie łatwe jak pokazano to tu

http://www.msnbc.msn.com/id/19337264/

Czy z taką fałszywą zieloną kartą można wracac do kraju i z powrotem??W filmie mówią też o SSN i paszporcie ale czy jak już sie coś takiego kupi to przy kontroli chyba jakoś policja sprawdzi czy to jest prawdziwe nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to dokładnie działa, ale na bank GC sprzedają na ukraine.. i nie wygląda, żeby były one całkiem podrabiane.. moja znajoma opowiadała mi swoją historię (ukrainka) - zgłaszasz się do jakiś gości (tacy chyba pseudo mafiozi) oni Ci załatwiają jakimś cudem GC lecisz do stanów (ona bez problemu przeszła całą kontrolę, a wleciała jakieś 1,5 roku temu) i potem musisz odpracować dla nich 15 tys $ (chociaż podobno stawka poszła w góre od tego czasu). mówiła mi, że jak im nie wpłaca na czas rat to ją szantażują, że się "zaopiekują" jej rodziną (ma męża i chorego synka).

gdyby ona osobiście przez to nie przechodzila w życiu bym w tą historię nie uwierzyła..zastanawia mnie tylko jaki ci mafiozi kombinują legalne GC.. czyżby jakaś korupcja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ppp1 a nie pytasz sie ile mozna dostac lat za takie cos?

to jest przestepstwo federalne poslugiwanie sie nawet prawdziwymi danymi w falszywych dokumentach a wtedy siedzi sie w wiezieniu i wylot do Polski bez prawa powrotu

kiedys w cnbc biznes bylo mowione o pieniadzach falszywych i sa takie podrobki ze tylko nie ktore osoby na tym sie poznaja lub tez w NBP po kontroli..i tak samo jest z dokumentami

ale nie radze nikomu wpasc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...