Skocz do zawartości

Wiza K1


aneri

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie taki tez mamy dylemat z narzeczonym-w ambasadzie uprzedzali ze biegna te 90 dni od pierwszego wjazdu czyli wyszlo do 13 lutego - a wszystko sprzysieglo sie przeciw nam wczesniej opisywalam sytuacje co i jak wyszlo z data slubu -slubu nie wzielismy narazie bo nie chcielismy komplikowac sobie sytuacji , gdyby slub byl po 13 lutego czy wlasnie z tego wzgledu mogli by mnie deportowac? -----co robic ?? wracac i starac sie jak wczesniej pisalam o wize turystyczna bo watpie bym k-1 jeszcze raz dostala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt cie nie deportuje, jestes moze nielegalnie, ale nie ty pierwsza

i nie wyjezdzaj zanim sie wszystko nie wyjasni

dziwne ze na lotnisku wbili ci jednak 90 dni

z tego co pisza na VJ to jesli hajtniesz sie z tym samym facetem to mozna skladac papiery przy slubie po 90 dniach ale skladasz tak jakbys byla na turystycznej, czyli z I-130 i dodatkowe $$$

przydaloby sie to potwierdzic z prawnikiem

macie dosyc skomplikowana sytuacje i bez dobrej porady DOBREGO prawnika nic nie robcie - wlacznie z wyjazdem z kraju

jesli wyjedziesz to bedzie jeszcze trudniej cos z tym zrobic

napisz na priv do Kariny

moze pomoze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę uwierzyć, że takie rzeczy się dzieją. Myslałam aneri, że tak ci się dobrze ułożyło, że nie musiałaś ponownie zaczynać calej procedury K1, a tutaj zobacz. To jest jak w Szklanej pułapce, wszystko na czas, już nawet nie dni, ale sekundy niedługo będą naliczać odnośnie pobytu! Mam nadzieję, że się okaże, że jednak twoje najświeższe I94 jest wytyczną! POWODZENIA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...