Skocz do zawartości

L.a. Planowany Wyjazd 2011/ 2012


TiJey

Rekomendowane odpowiedzi

cześć tak pisze bo planuje wyjechać w 2011/2012 roku do los angeles to jeszcze nie jest pewne data może ulec niewielkiej przemianie. ale mimo to pisze, może ktoś chciałby się zabrać ze mną pisze to teraz bo lepiej wcześniej kogoś poznać dobrze niz ugadać się pozniej a towarzysz/-ka okaze sie z piekła rodem;) został mi jeszcze tylko niecały rok szkoły a pozniej potrzebuje troche czasu aby zdobyc kase wiec dlatego mam taki odległy plan. ktoś chętny? jak tak to pisać na gg 5242375

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

narazie mam w planach wyjazd oraz załatwienie pracy jeśli coś z tego wyjdzie to wtedy będę się starać zostać na stałe. no ok goniasia napisze jak tylko bede mieć kase na koncie:) zrobię wszystko (bez sprośnych skojarzeńxD) aby wreszcie się tam dostać i to na stał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 4 tygodnie później...

Witam,czy jest ktoś kto myśli już nad wyjazdem do pracy w wakacje 2011??chciałam jechać w te,niestety bardzo ważne sprawy rodzinne nie pozwalają mi na to.

Fajnie byłoby jeśli zbierze się jakaś grupka osób. Za rok będę już po 4 roku studiów i będzie to moja ostatnia szansa na taki wyjazd. Tak więc piszcie jeśli też już macie jakieś plany.

Pozdrawiam:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...