Skocz do zawartości

Które Biuro Wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej:) Ja jade przez Camp Leaders chociaż poczatkowo byłam za Camp America. W CL najbardziej spodobało mi sie to że jest z nimi łatwy kontakt, bardzo szybko odpowiadają na pytania a teraz gdy już mam camp nadal jestem z nimi w ciągłym kontaktu. Cały proces rekrutacji przeszedł bardzo sprawnie w tydzien miałam już aktywną aplikacje a po około 10 dniach już camp.

Co do CA to hmmm firma jest dużo dłuzej na rynku i ma ogromne doświadczenie dlatego początkowo sie na nią zdecydowałam.Ale maiłam ogromne pobllemy z konsultantem w biurze totalnie mnie olali...i stwierdziłam że jezeli tak jest teraz to co będzie po wyjeździe do USA? Dużo słyszły sie o tym jak w CA są problemy z campami np jak z niewiadomych powodów po miesiacu camp sie rozmyśla i rezygnuje z Ciebie.

O CCUSA praktycznie nic nie słyszałam jak przeglądałam ich ofete zauważyłam że jest najdroższa. Niezam też nikogo kto by wyjeżdżął za ich pośrednictwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

najlepsza oferte ma camp leader, to jest firma z polodniowej europy-chyba wegierska. bardzo dobra, tania i rzetelna. ja korzystam z uslog tej firmy juz od 3 lat. w tym roku tez jade.

oplaty sa male dlatego ze samemu trzeba sobie znalezc camp, ale masz prawo negocjowania wyplaty. jezeli cam america zaplaci ci 1200 usd np. to ty mozesz dostac od derektora kampu nawet 3000(bo sam negocjujesz zarobki). camp america robi za ciebie wszystko(bilet, papiery itp) ale dostajesz grosze za wyjazd, jezeli jedziesz pierwszy raz to moze byc dla ciebie lepiej uzyc CA. musisz wiedziec ze CA ma w dupie swoich uczestnikow dlatego ja z ich uslogi skozystalem tylko raz(pierwszy raz). polecam camp leader

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Hmm, o jakich problemach mówisz? Ja bylam na campie z CCUSA, pracowałam z ludźmi, którzy przyjechali z Camp Leaders - nikt się nami nie zainteresował, chociaż warunki naszego kontraktu były łamane. Żadna z firm nie dała swoim podopiecznym możliwości zmiany campa.

Jak już pisałam, camp może być naprawdę ciężkim przeżyciem, ale to niezła opcja, jeśli później planuje się Worka - bo można się otrzaskać ze Stanami, podszkolić angielski i wyrobić SSN.

Co do zniżek dla osób korzystających juz wcześniej z usług CCUSA - dostajesz zniżkę, ale tylko za ponowne uczestnictwo w tym samym programie (czyli np. jedziesz teraz po raz drugi na Worka). Nie dostaniesz żadnej zniżki, jeśli jedziesz po raz pierwszy na Worka, a wcześniej byłeś na Campie. Work bez zniżek dla Returnees (a nawet z tymi zniżkami) jest teraz w CCUSA bardzo drogi - radziłabym więc nie wybierać CCUSA na campa, licząc na korzystne ceny za ich Worka w przyszłym roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...
  • 2 tygodnie później...

Jadąc z Camp America byłam zawalona natłokiem informacji, papierków które musze załatwić i brakiem jakiejkolwiek pomocy w tym ze strony CA.

Procedura wyjazdów z CCUSA jest bardziej "ludzka". Tylko ta firma ma swoje programy autorskie (reszta korzysta z pośredników jak na przykład Camp America z AIFS) stąd procedura jest szybsza i przystępniejsza studentom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...