Jump to content

Nowa Klasa Podrozy W Klm I Air France


sly6

Recommended Posts

Holenderskie Linie Lotnicze KLM wprowadzają nową klasę podróży „Economy Comfort”. Jej inaugurację uświetnił spektakularny szybowcowy pokaz magika Ramana na lotnisku Schiphol w Amsterdamie.

Występ Ramana jest związany z nową kampanią reklamową KLM „Wybierz swój własny komfort”, która przedstawia pasażerów siedzących na niewidzialnych siedzeniach, pozornie zawieszonych w powietrzu. Nowa strefa „Economy Comfort” oferuje pasażerom większy komfort lotu w klasie ekonomicznej.

Pasażerowie podróżujący w nowej strefie „Economy Comfort” mają większą aż do 10 cm przestrzeń na nogi oraz możliwość rozłożenie oparć foteli do pozycji półleżącej. Po wylądowaniu mogą wysiąść szybciej z samolotu ponieważ miejsca strefy „Economy Comfort” będą usytuowane w przedniej części kabiny klasy ekonomicznej.

Obsługa i posiłki w strefie „Economy Comfort” będą takie same jak w klasie ekonomicznej. Każdego dnia KLM będą oferowały ponad 1500 miejsc w strefie „Economy Comfort”.

http://www.pasazer.com/czytaj.php?lp=4478

Linie lotnicze Air France przedstawiły swój nowy produkt na lotach dalekodystansowych - klasę Premium Voyageur.

Na czym polega nowa oferta? Przede wszystkim siedzenia Premium Voyageur znajdują się pomiędzy klasą biznes a ekonomiczną i jest skierowana do małych oraz średnich firm, a także dla pasażerów ceniących sobie komfort za niewygórowaną cenę.

Nowe fotele oznaczają 40% więcej miejsca na nogi niż w klasie ekonomicznej. Wyposażone są w gniazdo zasilające do laptopa, szeroki stolik, prywatną lampkę do czytania, regulowane zagłówki oraz 10 calowy monitor.

Podróżujący klasą Premium Voyageur otrzymują te same posiłki, co pasażerowie klasy ekonomicznej. Na każdym fotelu czeka koc, poduszka, zestaw kosmetyków oraz butelka wody.

http://www.pasazer.com/czytaj.php?lp=4460

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...