Skocz do zawartości

Sevis i co moze sie stac jesli nie zrobie check in'u


Rekomendowane odpowiedzi

No wiec nie udało mi sie ;) Szkoda z jednej strony a z drugiej świat nie kończy sie na Ameryce, zawsze jest jeszcze piękn Irlandia, którą zawsze chciałam zobaczyć a teraz mam okazje... Życze wszystkim powodzenia w Stanach! Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jeszcze tylko jedno dodam. Do wszystkich, ktorzy beda chcieli zmienic pracodawce lub planuja w ogole nie stawic sie u niego-uwazajcie. Ja podjelam decyzje jaka podjełam, mimo wczesniejszych prosb u swojej organizacji o pozwolenie na zmiane pracodawcy z powodu naprawde nieludzkich warunkow i dostania odmowy wraz z wyzwiskami pod moim kierunkiem Gdybym jeszcze raz miala taka sama sytuacje zrobilabym to samo bo uwazam ze wszystko ma swoje granice, lacznie z godnoscia, a u mnie juz o to chodzilo. Ale jesli ktos bardzo powaznie mysli o wyjazdach w kolejnych latach to naprawde trzeba uwazac ze swoimi decyzjami. Zanim zdecydujesz sie cos zrobic porozmawiaj z pracodawca i ewentualnie z biurem, wierze w to ze nie wszyscy sa tacy wredni jak mi sie trafili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przykro z Twojego powodu szczegolnie ze taka sytuacja moze sie przytrafic kazdemu z nas.

Ale brawa za odwage, ze zdecydowalas sie jednak mimo wszystko zmienic prace i nie dac sie ponizac.

Zycze oczywiscie wszystkiego najlepszego oraz znalezienia wspanialej pracy w Irlandii, na pewno tam tez zostaniesz doceniona ;)

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 10 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...