Skocz do zawartości

Sevis i co moze sie stac jesli nie zrobie check in'u


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Powiem ci niem mila sprawa... jesli nie dostaniesz wizy ja radze naprawde nei zostawiac tej sprawy powazna sprawa... a ten pracodawca musi odpowiedziec za to co zrobil... i pamietaj ze niewolnicta w usa nie ma... nie zostraw tej sprawy nie powzwol zeby wygral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie groch ma racje jesli dostalas IO w ambasadzie to nigdy do usa juz nie pojedziesz i ta sprawa bedzie ci ciazyla bardzo dlugo w papierach.... pierwszy ruch biuro z ktorego jechalas skarzyc domagac sie odszkodowania, druga akcja Labor Deprtmt i tqam interweniowac i zglosic nieporawidlowosci i pracodawce jako lamiacego prawo, trzec ia akcja skarzyc pracodawce... i jesli ktos mi powie ze to tak latwo powiedziec ze skarzyc i wogoole to prosze bez zbednych komentarzy bo to sprawa bardzo ciazaca w papierach i od tego wiele w zyciu moze zalezec... jesli komus nie zalezy na zyciu niech wogoole zrezygnuje ze wszystkiego i siedzi w domu... dwa lata temu mialem podoba sytuacje dziewczyna zadzownila do mnie z identycznym problemem z tym ze bylo latwiej bo interwencja od razu w usa byla znalazlem jej prawnika, dziewczyna dostala naprawde ladne pieniadze za ten caly balagan a pracodawca dostal takie kary ze w zyciu juz nikogo nie skrzywdzi... trzeba wierzyc w siebie i pamietajcie nie przyjezdzacie do usa zeby jak niewolnicy tyrac, kazdy z was ma prawa z ktorych neistety nie umie kozystac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem ale jednocześnie pewnie bardzo drogim byłoby znalezienie prawnika w Polsce, który nawiazałby kontakt z prawnikiem w Stanach. Opisanie całej sytuacji no i myśle, ze sprawa jest do odkrecenia.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...