Skocz do zawartości

Czy Mam Szanse Na Ponowne Otrzymanie Wizy?


mareczek2

Rekomendowane odpowiedzi

a chociazby dlatego ze jesli jedziesz na wizie turystycznej i zostajesz 4 miesiace to ewidentnie nie zwiedzasz tylko pracujesz.

Jak chcesz sobie nazywaj ten proceder

Problem polega na tym ze to ty chcesz jechac "zwiedzac" a nie konsul ani urzednik na granicy, czyli ty musisz wiedziec czy robisz dobrze czy zle wzgedem tychze urzedasow i niestety ty jestes od nich zalezny bez wzgledu na to czy wiza a promesa to "podstepne narzedzie"

gal, przyjmuje Twoj argument. Przekonales mnie. Kto jedzie na zwiedzanie, ma bilet w 2 strony, i nie kombinuje. Oczywiscie sa wyjatki od tego, ktore sprawily ze troche inaczej sprawa dla mnie wygladala:)

no ale suma sumarum- czy to nie jest pulapka urzednika :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hmm zapytam tutaj...

Czy z wizą studencką jest tak samo jak z wizą turystyczną, że można o nią ubiegać się ile razy się chce (oczywiscie mając I-20) i można wiz F1 w paszporcie mieć tyle ile turystycznych?? Chodzi mi dokladnie o to, ze zalozmy bede ubiegac sie o wize studencka teraz w tym roku aby poleciec na ponad miesiac na kursy angielskiego, pozniej jeszcze raz np. w 2011 a trzeci raz gdy bede chcial ewentualnie przyjąć się w USA na studia, wiec mozna tak??

2. Jak to jest z ważnością wizy studenckiej? Da się tak np. aby poleciec na kursy jezykowe w tym roku i ponownie w 2011 na tej samej wizie studenckiej.. :) ??

Dzieki z gory za odp. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloosik szkoda ze nie czytasz forum to bys wiedzial ze mozna dostac wize studencka na 5 lat i jesli bys lecial na nowy kurs wtedy starasz sie o nowy i-20 i tyle

milej lektury zycze forum jak i strony Ambasady

bo mozesz miec wize turystyczna oraz studencka wazna w paszporcie,,na granicy musisz aby powiedziec czy lecisz jako student czy tez jako turysta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...