Skocz do zawartości

Mam bilet! I ma az 5 kartek !!???


wiola

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie odebralam bilet, nawet udalo mi sie odczytac kilka informacji na nim zawartych :lol: Ale zaskoczylo mnie, ze ma on az tyle kartek-stron. Rozumiem ze cztery z nich sa na kazdy z odcinkow trasy podrozy. A piata strona??

Co jeszcze powinnam sprawdzic na bilecie oprocz daty, godziny, miejsc wylotu i przylotu, nazwiska?

I czy musze jeszcze dzwonic do biura przed wylotem, aby potwierdzic rezerwacje? Tu? W USA?

Dziekuje

Pozdrowionka

Wiola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Czyli na pamietke :wink:

A skad mam wiedziec czy jest potwierdzony czy nie? Pan w biurze mowil, ze nie musze, ale nie do konca jestem przkonana o jego pelnych wiadomosciach. Sam powiedzial, ze pierwszy raz taki bilet zamawia :shock: i gdyby nie moje pytania i jego telefony do biura w Gdyni- pewnie nic by nie wiedzial :?

Pa

Wiola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na pamietke  :wink:  

TAK :wink:

Jednocześnie ostania strona (kolorowa) jest pokwitowaniem posiadania biletu :!:

Poszczególne odcinki biletu będą zabierane przy każdej części podróży.

Co do rezerwacji....

Na każdym z "odcinków" masz rubrykę "rezervation" :!:

Jeżeli jest zaznaczone "OK" , to znaczy że rezerwacja została dokonana i potwierdzona :!:

Z praktyki wiem, że dobrze jest zadzwonić do LINII (72 godz. przed odlotem) i zapytać czy nie ma żadnych zmian i że potwierdzasz "obecność" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecialem KLM i zapomnialem oddac im ta 4 kartke to wzieli i wyrwali mi ta 5 kartke  8) wiec mam teraz 4  8)

jak to zapomniales?? nie bardzo rozumiem ;-) przeciez oni to sobie sami zabieraja.....

a tak off-topic - wczoraj mialem pierwsza w zyciu kontrole celna na lotnisku (w poznaniu) - bardzo upokarzajace przezycie - szczegolnie ze pan jeszcze bez otwierania walizki byl na maxa ironiczny i zasugerowal mi ze przewoze narkotyki ( dlatego ze wracalem z weekendu na malcie... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SantaCruz_CA to bylo tak ze czekalem na samolot do warszawy i zmienali wyjscia 2 razy wiec troche pobiegalem po lotnisku :lol: ,potem zapytala sie Pani o bilet a ja do niej ze nie mam :lol: a Ona ze powinnienem miec a ja ze nie mam :lol: wiec Ona wziela wydarla ta 5 kartke i powiedziala milej podruzy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze mnie nie straszyc :? Zmieniali wyjscia??? Czesto tak sie zdarza? Warszawy sie nie obawiam, bede 3 godziny-ponad- przed odlotem, ale Frankfurt :roll: A jak tam bede zmieniac :!: :?: a ja mam tylko godzine :shock: na przesiadke, oczywiscie jesli sie nie opozni lot z Wawy.....

I jak tu sie nie bac tego pierwszego razu...... :oops:

Pa

Wiola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola nic sie nie boj,ja mialem lot wieczorny a Oni zmienili wyjscie 3 godziny wczesniej ..ale i tak jak wysiadziesz z samolotu musisz zobaczyc na monitorach czy cos sie zmienilo(chociaz nie powinno)ale warto zobaczyc..takie same monitory sa na Okeciu wiec tam bedziesz miec pierwsze spotkanie z tymi monitorami 8) ,,co piwnnas wiedziec to numer lotu i gdzie leci :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...