Skocz do zawartości

Poradnik do zwrotu


Gram

Rekomendowane odpowiedzi

Chomiczku, kiedyś podawałeś ten adres http://www.irs.gov/pub/irs-pdf/f1040nre.pdf

jako miejsce z krórego można ściągnąć formularz 1040 NR-EZ

-tego formularza użyłam

tylko mam takie pytanie tam jest w kilku miejscach napisane np. "see page 4" Gdzie tej page 4 szukać ? może wiesz, może to właśnie chodzi o te tablice z których się wylicza ten podatek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz wystarczyc tylko isc za poradnikiem i bedzie gitnio :lol:

jeszcze raz o terminach...jak nie wysle do 15.04 to i tak oni mi to sprawdza i mnie rozlicza...a wtedy kaske dostane w czerwcu lipcu czyli normalnie czy z jakims opoznieniem...a moze za rok?? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz o terminach...jak nie wysle do 15.04 to i tak oni mi to sprawdza i mnie rozlicza...a wtedy kaske dostane w czerwcu lipcu czyli normalnie czy z jakims opoznieniem...a moze za rok?? :lol:

Tak, sprawdza i rozlicza... Pieniadze dostaniesz, jezeli wszystko wypelnisz prawidlowo, jesli nie, mozesz sie spodziewac listu z prosba o uzupelnienie/poprawienie dokumentow, ja dostalem czek po bodajze 2 miesiacach. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...
  • 1 rok później...

Próbuje właśnie zabrać się za zrealizowanie tego zwrotu podatku i od natłoku sprzecznych informacji już się zgubiłem można po kolei co należy wypełnić?

Mam W-2 od pracodawcy i co mam dalej zrobić by poprawnie zabrać się do otrzymania zwrotu podatku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...