Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj

Nie musisz, ale lepiej miec :lol:

Byalam w PZU w ubieglym tygodniu i ceny wygladaja nastepujaco:

*3,75zl za dzien -ubezpieczenie na 20000 euro

*6zl / 50000euro

SA jeszcze inne oferty, to sa te najczesciej wybierane.

Mysle, ze w innych firmach jest podobnie, ale Chomik doradzil to :wink:

Pozdrawiam

Wiola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Dzieki Wiolu. :)

Czy moze ktos z Was wie jaka opcja ubezpieczenia jest najlepsza przy wyjezdzie na okres 1 roku lub dluzej (NYC)?

Mam zamiar pracowac na wizie e-2 jesli to cokolwiek zmienia w temacie stawek ubezpieczenia.

Z gory dziekuje za inf.

Pozdrawiam swiatecznie,

O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja sie podlacze pod temat- otoz moj przypadek jest taki- w zeszlym roku bylem wakacyjnie w NY i mialem ta nieprzyjemnosc byc na pogotowiu w szpitalu. Mialem ubezpieczenie z Polski, ktore pokrywalo zgodnie z warunkami ubezpieczenia jedynie 1500$. Dodam ze wysokosc rachunkow ktore do mnie zaczely przychodzic zatrzymala sie na 4000$. fakt- potem wyjechalem i przez glowe mi nie przeszlo ze bede sie przejmowal zaleglym rachunkiem a dzis jestem w sytuacji ze wybralbym sie znowu du usa- na wizie turystycznej- i zaczalem myslec o konsekwencjach z zeszlego roku. Byl ktos z was w podobnej sytuacji? moge spodziewac sie problemow z wjazdem? bede wdzieczny za odpowiedz.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problemow z wjazdem nie powinienes miec, urzednik na granicy nie dysponuje taka wiedza, ja raz wjezdzalem do USA majac niezaplacone rachunki za leczenie, a wszystko to wyniklo z winy ubezpieczyciela, wyjasnilem sprawe juz w USA

sa ludzie, ktorzy pozaciagali karty kredytowe na kilkanascie tysiecy i im tez nawet "collection agency" moze zrobic niewiele

zapewne gdzies tam za Toba listy sla z rachunkami i pewnie wydzwaniaja jesli zostawiles jakis nr telefonu w danych kontaktowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...