Skocz do zawartości

Szanse Na Wize Dla Matki Z Córką ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po nowym roku chciałabym sie starać o wize turystyczną razem z córką.

Jestem mężatką, mam córke która w marcu skończy 2 lata, mąż pracuje, ja jestem bezrobotna. Moja mama jest w stanach od 4 lat nielegalnie. Ojciec nie dostał wizy bo powiedział, że matka jest w polsce a w komputerze mieli, że jest w stanach bo płaci podatki.

Młodsza siostra ma wize na 5 lat, we wrześniu 2010 się jej konczy.

Chciałabym jechac ją odwiedzić. O wize chce starać się razem z córką, mąż ze względu na swoją prace musi zostac w polsce. Oprócz mamy mam tam inną rodzine, która przebywa tam legalnie, mają zielone karty. Nie mam zamiaru tam być dłużej niż 2 tygodnie.

Czy to, że mąż zostaje tutaj, ułatwi mi dostanie wizy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisze Ci sytuacje w mojej rodzinie i nie wiem sama oceń... Mój ojciec był w Usa nielegalnie 10 lat w tym czasie moja siostra dostała wize 2 krotnie, moja mam nie pracuje wtedy również nie pracowała a siostra się uczy... nie ma reguły masz szanse czy nie masz szans trzeba próbować!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mogla byc takie,,jak zwiekszyc szanse na wize :)

A teraz,czy takie osoby ktore zajmuja sie domem maja szanse na wize?oczywiscie ze tak ale pod warunkiem ze sie dobrze zaprezentujesz i popadniesz na odpowiednia osobe ktora widzac Twoja mame ze tam jest nielegalnie da Ci wize bo czy masz placic za to ze jest tam nielegalnie?czasami tak jest ale nie zawsze

tak wiec wpisz ze tam jest Twoja mama,druga sprawa ze wpisz ze sie zajmujesz domem,,przygotuj sie na pytania dlaczego maz nie leci,co tam bedziesz robic np zwiedzac

a i nie ma znaczenia ze tam jest Twoja rodzina ,,musisz i tak wpisac swoja mame ze tam jest ..

lecisz tez na krotki okres czasu bo przeciez masz rodzine w Polsce i ja na dluzszy okres nie zostawisz

ps takie male pytanie,,kto kazal Twojemu tacie tak wpisac jak wpisal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W marcu mam zamiar starać sie o wize z córką.

I teraz mam takie pytanie. Może uda mi sie załatwić papiery, że pracuje i mam umowe na 5 lat. Czy to zwiekszy naszą szanse na wize ??

No i czy konsul sprawdza to ile mamy pieniędzy na koncie ?? Bo moja mama jak się starała o wize to pytali o stan konta, tak jest dalej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie zalatwanie papierow na tzw lewo moze skutkowac tym ze Cie nie wpuszcza na teren USA a wtedy bedziesz miec pretensje do siebie a nie do USA

przemysl to dobrze

a co do papierow to roznie to bywa...moze zapytac ale zazwyczaj sie nie pytaja o takie cos

i co wtedy powiedziala Twoja mama ze ile ma koncie?

a jak ma Konsul sprawdzic konto jak nie ma takich uprawnienie a jak przyniesiesz zaswiadczenie ze masz np 20 tys dol a po Tobie tego nie bedzie widac to bedzie wpadka na calego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu moga mnie nie wpuścić na teren USA ?? To już sama nie wiem, bo kolega moze mi dac umowe o prace, ma swoją firme.

Moja mama powiedziała, że ma 6 tys na koncie, zresztą miała nawet zaświadczenie.

Teraz to już nie wiem jak to wszystko zrobic i jak przede wszystkim przekonać konsula, że nie mam zamiaru tam zostać. Chcę poprostu odwiedzić rodzine i pozdwiedzac troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...