Skocz do zawartości

Kilka Pytań :)


Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka pytań, liczę na odpowiedź w jednym miejscu, przeczytałam tutaj większość tematów i nie znalazłam wszystkich odpowiedzi

1. Czy nie będzie problemem, to, że w chwili gdy chciałabym otrzymać wizę będę niepełnoletnia (17 lat)?

2. Pytanie odnośnie paszportu. Muszę wyrobić nowy. Moja babcia jest moim opiekunem prawnym (rodzice są pozbawieni opieki, żyją za granicą od paru lat), czy nie będzie problemu z dostaniem paszportu? (pytam o to dlatego, że chociażby u lekarza medycyny pracy spotykały mnie problemy, ponieważ nie stawiłam się na badania z którymś z rodziców (uczęszczam do technikum i miałam badania w kierunku zawodu))

3. W razie jakbym dostała wizę (:)), czy będę mogła lecieć sama?

4. Koszty przelotu i utrzymania spoczywałby na znajomej, która mnie tam zaprosiła. Czy musiałabym to jakoś zaświadczać?

Bardzo zależy mi na tych odpowiedziach, bo mam okazję odwiedzić "starą" przyjaciółkę, a taka okazja rzadko się zdarza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 2..Twoja Babcia bedzie musiala wystapic o paszport jako prawny opiekun...Nie bedzie z tym problemu ,mozesz zadzwonic do biura paszportowego i sie spytac co musi miec Twoja babcia-pewnie orzeczenie sadu

od4 napiszesz w ds 156 ze pokrywa ta Twoja znajoma podroz i juz,,i tak tez powiesz na rozmowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...