Skocz do zawartości

Data Wystawienia I-20 A Rozpoczecie Nauki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Otrzymalem dzis list z dokumentami I-20 gdzie wystawiono adnotacje dla konsula iz rozpoczolbym nauke 1 dnia lutego, ale niestety ze tak powiem pozmienialy mi sie plany i na chwile obecna nie jestem w stanie rozpoczac nauki w podanym dniu ( nie jestem wstanie przybyc przed podanym terminem ), i teraz kieruje moje pytanie bo w szkole odpowiedzili mi bezposrednio ze moglbym rozpoczac nauke puzniej , ale problem jest nastepujacy zakladajac ze dostane wize to jezeli nie przybede przed podanym terminem wiza przepada mi ? W sensie iz traci waznosc i musze ubiegac sie o nowy I-20? i oczywiscie wize, jezeli ktos cos wie na ten temat i moglby udzielic mi odpowiedzi bylbym zobowiazany.

Pozdrawiam

Maxur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Niestety nikt mi nie odpisal, ale dostalem juz odpowiedz droga elektroniczna. Tak wiec sprawa wyglada nastepujaco , caly wyjazd moze opuznic sie mniej wiecej do 15 dni nie puzniej, gdyz na kontroli wizowej w USA moga wystapic pewne problemy i osobnik moze zostac cofniety, a w moim przypadku jestem zmuszony ubiegac sie o nowy I-20.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...