Skocz do zawartości

Harvard


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc! Jesli ktos chcialby poczytac co nieco na temat studiow (licencjackich ale i podyplomowych) na Harvardzie (lub ogolnie w USA) to polecam przewodnik: Harvard studia . Domyslam sie ze jest tu wiele zainteresowanych osob wiec mam nadzieje ze sie przyda. Strona nie jest komercyjna i nie ma zadnych reklam. Tylko informacje z 'dobrej woli'. Milego czytania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

cześć wszystkim, zastanawiam się ostatnio nad przerwaniem studiów w Polsce (jestem po I roku) i rozpoczęciem od nowa w Stanach, albo nad transferem. znalazłem np takie informacje o finansowaniu studiów w USA. czy jest może na tym forum ktoś, komu się to udało? tzn szukam osób, które dostały się na Harvard lub inną prestiżową uczelnię i pokrywają czesne ze stypendiów. wiem, że prawdopodobieństwo jest małe :) ale bardzo bym się chciał dowiedzieć, jak to wygląda w praktyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musisz sie dowiedziec czy szkola ktora cie interesuje, w tym Harvard, w ogole akceptuje transfer, bo to sie zmienia z roku na rok. Wiec najlepiej napisac bezposrednio do admissions office. W zeszlym roku Yale lub Harvard, nie pamietam ktory, oglosil ze nie bedzie akceptowac zadnych transferow na ten rok. Ogolnie mowiac, jezeli te szkoly daja wstep do transferow to w 99% sa z innych eksklusywnych uczelni amerykanskich, przewaznie z Ligii Bluszczowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...