Jump to content

Zmiana Wizy Turystycznej Na Status Studencki


hilton

Recommended Posts

Witam,starałem się o zmianę statusu z wizy turystycznej na studencką będąc w USA w 2009. Dostałem odpowiedz negatywną i mój prawnik złożył odwołanie,ponieważ uważał ze miałem bardzo kompletne dokumenty. W odpowiedzi przyszedł list ze moje wniosek nie został rozpatrzony.Ponownie prawnik wysłał prośbę o rozpatrzenie dokumentów,lecz w ciągu 2 miesięcy nie dostawałem żadnych informacji i postanowiłem wyjechać do Polski.Posiadam wizę 10 letnią i interesuje mnie czy będę mógł na wakacje na niej polecieć do USA.

Link to comment
Share on other sites

owiedział ze mogę przylecieć do USA po 6 miesiącach

Moze byc i 1 rok czekania i moga Cie nie wpuscic a dlaczego? bo jesli tyle razy skladales papiery i bylo jakies ale tzn ze i teraz mozesz zlozyc papiery aby tylko byc legalnie ..I jesli urzednik zobaczy ze teraz tak samo zrobisz to Cie nie wpusci ..

a dostales jakakolwiek odpowiedz?czy tez nic nie przyszlo?bo piszesz ze czeklas 2 miesiace

ps dobrze tez zobaczy czy czasami ten wyjazd nie przekreslil Ci wizy,,,zadzwon do Ambasady,napisz e-mial w tej sprawie

Link to comment
Share on other sites

Zdecydowałem że wrócę do Polski,bo nie dostawałem żadnej odpowiedzi.Prawnik proponował mi żebym jeszcze poczekał miesiąc, ale ja już nie chciałem.Zapewniał mnie ze w czasie na oczekiwanie na odpowiedz ciągle byłem z punktu prawnego legalnie, ale obawiam się ze w praktyce może być trochę inaczej.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...