Skocz do zawartości

Plan Praktyk Internship/career Training


Gość Gosia323

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gosia323

Witam

Rozumiem, że w związku z ulżeniem naszemu potencjalnemu pracodawcy, tudzież zwiększeniu swoich szans na zdobycie praktyk, powinniśmy sami stworzyć swój plan praktyk. Bardzo proszę o wskazówki jak taki plan stworzyć. Czy mamy użyć radosnej twórczości czy instytucja sponsorująca ma jakieś formularze do wypełnienia? Jestem zainteresowana praktykami (Career Training) w zakresie Zarządzania Zespołami Ludzkimi w hotelu, nie tylko w administracji ale również w rekrutacji, szkoleniu nowych pracowników, ocenie itd.... Mam rok doświadczenia w pracy w Agencji Pracy Tymczasowej. Chciałabym taki plan stworzyć przed znalezieniem pracodawcy.

Karino, w poprzednich wątkach wspominałaś, że tworzysz dla kogoś plan praktyk, czy mogłabyś przesłać taki przykładowy plan żeby było na czym się oprzeć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Rozumiem, że w związku z ulżeniem naszemu potencjalnemu pracodawcy, tudzież zwiększeniu swoich szans na zdobycie praktyk, powinniśmy sami stworzyć swój plan praktyk.

obawiam sie, ze nie bardzo to Ci wyjdzie, bo Ty nie wiesz jakie dzialy ma dana firma i pod co ten plan praktyk podlozyc - plany praktyk sie zmienily i teraz jest z tym niezla zabawa, bo albo nie przechodzi tutaj, u sponsora abo w konsulacie (bo jest za latwy/za ciezki/nadaje sie do H1B/firma nie posiada takich dzialow w jakich masz miec praktyke itd.

Bardzo proszę o wskazówki jak taki plan stworzyć.

generalnie wypelnia sie formularze - tutaj nie ma wskazowek, bo kazdy plan praktyk jest inny, dla kazdej osoby, ktora chce tu przyjechac i dla kazdej firmy

Czy mamy użyć radosnej twórczości czy instytucja sponsorująca ma jakieś formularze do wypełnienia?

formularze do wypelnienia - formularze sa na zasadzie "co autor mial na mysli" czyli nigdy nie masz pewnosci, ze bedzie dobrze, plus uzasadnianie i opisywanie itd.

Jestem zainteresowana praktykami (Career Training) w zakresie Zarządzania Zespołami Ludzkimi w hotelu, nie tylko w administracji ale również w rekrutacji, szkoleniu nowych pracowników, ocenie itd....

to do czego Cie przydziela to juz ich wybor - jako adwokat nie polecam swoim klientom aby mowili od razu, ze chca pracowac/miec praktyke w tym dziale, w tym i jeszcze w tamtym - to powinno wyjsc od firmy... wiesz ja tez bym nie byla zadowolona zeby mi ktos mowil, ze on nie bedzie np. robil wiz turystycznych, bo on chce tez sponsorowania, rozwody i real estate. Jesli jestes czyms zainteresowana to poczekaj az przeczytasz co oni maja do zaoferowania i wtedy, pod ta ich oferte, pisze sie plan praktyk (czesto pracodawcy korzystaja z nas, adwokatow, zeby miec wszystko z glowy jak najszybciej). Inna rzecz, ze ciezko wymagac od kogos kto nie wie jak dziala dana frma w USA aby sam sobie plan praktyk pisal i poprawial iles tam razy, bo planu nikt nie chce zatwierdzic...

Mam rok doświadczenia w pracy w Agencji Pracy Tymczasowej. Chciałabym taki plan stworzyć przed znalezieniem pracodawcy.

bedzie Ci ciezko, bo Ty nawet nie wiesz gdzie mialabys miec praktyke i czego sie u nich uczyc.

Karino, w poprzednich wątkach wspominałaś, że tworzysz dla kogoś plan praktyk, czy mogłabyś przesłać taki przykładowy plan żeby było na czym się oprzeć?

niestety ja nie daje rzeczy, ktore zrobilam dla klientow - spedzilam nad takimi planami wiele godzin, zeby wszystko zrobic jak najlepiej i nie chce aby to trafilo w rece inne niz jest przeznaczone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosia323

Wielkie dzięki za informacje. W takim razie bede szukac pracodawcy i liczyc, ze sam sie tym zajmie:) Gdyby była taka możliwośc, podaj proszę kontakt do Ciebie, aby w razie potrzeby zostac Twoim klientem albo polecic pracodawcy osobę w tym doświadczoną.

Czy ktoś jest na etapie pisania planu? albo ktoś wam te plany poodrzucał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...