Skocz do zawartości

Przesiedzenie Wizy F-1


Rekomendowane odpowiedzi

Jak sie jest na wizie studenckiej to ma sie 30 dni na powrot do kraju po wygasnieciu wizy, z tego co sie dowiedzialam w konsulacie...tylko mimo wszystko meczy mnie to ze moze juz tak nie jest albo ze coz innego wymysla zeby mnie nie wpuscic...ja wrocilam 20 dni po wygasnieciu, czyli nie zlamalam zakazu. jak to jest z tym nie wpuszczanie? czy to chodzi tylko o to jak bym jechala na tej wizie co wtedy? bo w tym roku ide po nowa czyli nawet jesli te 20dni licza sie jako przesiedziane to jak bede miala nowa wize to bedzie wszystko ok???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej aneczka_ jesli na wizie F-1 masz "grace period" tak samo jak na J-1 to nie masz sie o co martwic. Ja na J-1 wrocilam jakos po 25 dniu i dostalam wize narzeczenska bez problemu. Nie wiem, jak to dokladnie jest z F-1, ale mysle, ze raczej nie powinnas miec problemu z otrzymaniem wizy. W koncu sama mowisz, ze w konsulacie powiedziano Ci, ze masz te 30 dni po wygasnieciu wizy na powrot do kraju.

Jesli sie myle, niech ktos mnie poprawi.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadacz wizy F-1 może pozostawać na terenie USA jeszcze w ciągu 60 dni po zakończeniu nauki lub kursu. Uwaga: w przypadku osoby posiadającej wizę F-1 nauka w państwowej szkole średniej nie może w sumie trwać dłużej niż 12 miesięcy.

http://polish.poland.usembassy.gov/visas/n...hers.html#wjazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...