Skocz do zawartości

Obrona Dyplomu - Tłumaczenie


Rekomendowane odpowiedzi

Muszę wysłać do WES tłumaczenie odpisu przebiegu studiów. Czy ktoś może zerknąć na swoje tłumaczenie i napisać jak będzie po angielsku "obrona pracy magisterskiej"? Zważywszy że w USA nikt nie broni pracy magisterskiej, mam problem nie lada... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!

A masz gdzieś tam napisane "data obrony"?

a u mnie jest Diploma of higher education

i potem na dyplomie

Ms. ble, born on ble in ble completed studies in the field of ble majoring in ble obtained the final grade of ble and on (data) was granted the degree of magister (ta mgr napisali po pl!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyplom mam przetłumaczony podobnie jak Kara, tyle że magistra przetłumaczyłam na masters.

Mam problem z odpisem przebiegu studiów. Oto co mam do przetłumaczenia:

Obrona dyplomu: data

Ocena: mogę się pochwalić - bardzo dobry :)

Nr dyplomu: xxx

Tytuł: magister sztuki

Z niczym nie mam problemu z wyjątkiem tej nieszczęsnej daty obrony. Egzaminu magisterskiego nie miałam, skończyłam architekturę wnętrz.

Może po prostu napisać "Master's degree granted on xx/xx/xxxx"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy mozna tlumaczyc magistra jako masters, ale nie znam sie, ktos mi kiedys mowil, ze tytuly nie powinny byc tlumaczone, bo jako taki "magister" nie istnieje w USA, podobnie z licencjatem, powiem wiecej na angielskich wersjach dyplomow, wydanych przez uczelnie mam tytuly napisane po polsku, czyli: magister, inzynier itp.

Dokladnie dyplom (nie suplement) wyglada mniej wiecej tak:

dane osobowe, kierunek, specjalizacjia <- to po angielsku i dalej:

obtained the final grade BARDZO DOBRY and on 06th September 2005 was granted the degree of MAGISTER

tyle z dyplomu, w suplemencie sa wyjasnione terminy bardzo dobry, magister i licencjat

Te tlumaczenia, ktore Ci zaproponowalem wczsniej spisalem z dyplomu wydanego przez uczelnie.

Dodatkowo numer dyplomu przetlumaczyli poprostu: Diploma no

co do WES, to ja bym na Twoim miejscu sie nie przejmowal takimi rzeczami, oni sobie powinni z tym poradzic

Tak naprawde dla nich sa istotne nazwy przedmiotow i uzyskane wyniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...