Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie szkola mi nic nie dala. wyslalam tylko wyciag z banku rodzicow tam bylo w dolarach, markach szwajcarskich i euro a oni mi napisali tak : We have received your application. The only thing that we can't understand is your bank statement. Your bank statement have different currencies, we need to have the statement or letter from the bank tha that shows the total amount US$12,000. The statement has to be no later than 3 months. Tylko ja nie wiem jak zrobic taki list z banku bo wydaje mi sie ze bank nie ma takiego czegos po angielsku. a to do ambasady to tym bardziej nie wiem jak napisac ten list od sponsora - rodzicow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest prosta sprawa...mozejak pojedziesz sie uczyc to bedziesz wiedziec co chca :)

Napisali Ci ze masz wroznych walutach rachunek bankowy i Oni chca wiedziec czy z tych euro-frankow uzbiera sie 12.000 usd,,aby bylo podane w dol ile wsumie tego jest...w banku powinni ci przeliczyc po kursie ile bedzie dolarow w sumie na dzien dzisiejszy i najlepiej aby bylo to wiecej niz te 12.000 bokursy sie zmieniaja :P

i tak tez to wyslesz do nich,,spytaj sie w banku czy ktos Ci moze napisac to po angielsku...jak teraz do szkoly wysylalas to z banku to bylo napisane po polsku?jesli tak to wystraczy przeliczyc franki-euro na dolary

ps jest cos takiego jak frank szwajcarski a nie marka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...