Skocz do zawartości

czy jezeli mam tu prace to...??


rafi

Rekomendowane odpowiedzi

hej mam male pytanko bede sie staral o wize turystyczna zbieram juz wszystkie papiery potrzebne do tego i zastanawia mnie jedno czy jezeli przedstawie konsulowi papier ze mam tutaj prace to musze tez dolaczyc do tego zaswiadczenie ze zaklad pracy udziela mi yrlopu na czas wyjazdu!!?? i jeszcze jedno pytanko mam paszport - wazny ale na zdjeciu nie jestem za bardzo juz do siebie podobny czy musze wyrobic sobie nowy czy wystarczy ze na wniosku wizowym bede mial aktualne zdjecie!!?? z gory dzieki za odpowiedzi!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im wiecej papierkow tym lepiej, nikt ci nie przepowie przyszłosci i nie odpwie na pytanie czy konsul bedzie chcial zobaczyc twoje zaswiadczenie z pracy o urlopie czy nie. Moje zdanie jest takie wez z soba wzytsko co tylko swiadczy o tym ze masz do czego wracac. Takie zaswiadczenie napewno nie zaszkodzi a moze byc cennym argumentem! powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja bylam niedawno (1 kwietnia) po wize i mialam zaswiadczenie z pracy o zatrudnieniu, czyli ze jestem na umowe o prace na czas nieokreslony od dnia itp. Nie mialam nic o urlopie, ani o zarobkach. Pani Konsul zapytala sie czy pracuje i czy mam zaswiadczenie z pracy, dalam jej i zapytala sie ile zarabiam (nie bylo tego na zaswiadczeniu).

Wize dostalam na rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedzi troche mi rozjasnily sytuacje ale mam jeszcze jedno pytanko co do tego paszportu! mam wazny 6 miesiecy po planowanym powrocie ale oczywiscie bede chcial zostac troszke dluzej a wtedy straci on waznosc! wiec czy moge jechac do ambasady z obecnym paszportem a w trakcie tego wyrabiac sobie nowy zeby zaoszczedzic na czasie!!?? pewnie powiecie ze za bardzo kombinuje!!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...