Skocz do zawartości

B1 Po K1 - Szanse I Ryzyko


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przestawie krotko swoja imigracyjna historie i moze otrzymam od Was jakies konstruktywne komentarze...

Bylam aupair, czyli wiza J1. Skonczylam program wrocilam do kraju (w terminie).

4 miesiace potem otrzymalam wize B. Wylecialam do USA. Po 5 miesiacach staralam sie o extiction ale niestety przyszla odpowiedz odmowna. Czekajac na decyzje przekroczylam date z I94. Wraz z otrzymanie odmowy natychmiast wrocilam do polski.

Zaczelismy sie ubiegac z moim chlopakiem o wize K1. Po 6 miesiacach otrzymalam ja bez zadnych problemow i bez zadnych problemow wjechalam do USA.

Sprawy rodzinne mojego narzeczonego ulegly dramatycznemu pogorszeniu i slub okazal sie niemozliwy. Tydzien temu wrocilam do kraju (w terminie).

Bardzo to przezylismy. Na dodatek jego rodzice dali mi taki boarding pass ze moge latac za darmo.

Czy ktos moze mi doradzic jakie szanse mam na dostanie wizy turystycznej (ktora przepadla wraz z overstay'em) po raz drugi? Czy jesli mam tu prace mam szanse na pomyslny obrot sprawy?

Dzieki za czas i za porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie wspominaj ze masz prace i chcesz ja podjac na wizie B1/B2... bo dostaniesz odmowe, konsul pewnie zapyta sie Ciebie dlaczego nie wykorzystalas wizy K1 to mu poprostu odpowiedz, przeciez prawa nie zlamalas i wrocilas w terminie wiec nie powinno byc zadnych problemow, ale tak naprawde dowiesz sie wszystkiego na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie w takim terminie wrocila...1 dzien jednak bylo po za terminem i jesli nawet nie ma zakazu to moze byc ale

b1 to jest wiza bieznesowa a b2 to jest wiza turystyczna

gnievek rada taka na przyszlosc,,,prosze trzymaj sie swojego 1 postu jak sie pytalas o ten 1 dzien dluzej pobytu a nie zakladaj nowych..oraz tez pisz ze bylas ten 1 dzien za dlugo...czasami takie cos moze cos dac Tobie

a czy dostaniesz wize,to jak pisalem w Twoim poscie,,,sa osoby ze dostaja wize ale One wrocily na czas ..wiec jak chcesz to idz po wize ale wtedy musisz miec dobre wytlumaczenie dlaczego zostalas 1 dzien dluzej,,czy nie wyjdziesz za maz na wizie turystycznej jesli na k-1 nic nie wyszlo

ps a dlaczego ma nie wspominac ze ma prace? to moze byc ten plus ze wize sie otrzyma....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...