Skocz do zawartości

Warszawa - Newark Sierpień 2010


Musher

Rekomendowane odpowiedzi

Podpinam sie, sam nie wiem kiedy kupic bilety a lece pod koniec marca :lol: Ceny strasznie skaczą raz w gore raz w dol ale ostatnio to słabo coś... od poczatku stycznia ceny roznia sie jedynie w okolicach 50 zł... najtansze jak dotąd widzialem bilety w listopadzie.. dla 4 osob do NYC za 6500 zł, pozniej szlo coraz wyzej, do polowy stycznia w okolicach 7600 zl a teraz to juz ciagle 8200 zl :/ Obawiam sie, ze teraz to ceny beda szly tylko w gore... wiadomo, wielkanoc niebawem a pozniej to juz okres wiosenny i letni to ceny pojda jak zwykle w gore... Jednak to prawda. Najkorzystniej jest tak pazdziernik/listopad kupowac bilety... lecą ceny w dol po wakacjach.. No ale ja sie jeszcze wstrzymuje i czekam do pierwszej polowy lutego, pozniej juz kupuje.. Mam nadzieje, ze cos sie do lutego jeszcze w tych cenach zmieni... Moze na poczatku lutego bedzie chwilowy spadek cen, taki ostatni przed wiosną, w co troche ciezko mi uwierzyć no ale... :) pragne nadmienic, ze interesuje mnie tylko LOT.

Podobno kupując w biurach np. LOTu uwzgledniane sa niekiedy jakies zniżki czego nie uwzglednia ich strona internetowa..

Jakbys cos wiedzial w kwestii cen to jesli mozesz, pisz tutaj na forum...

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloosik musze sie zmartwic,,jesli Cie interesuje tylko LOT i dany lot to nie masz co dlugo czekac

co innego jesli mozesz leciec w jakims okresie czasu-jak nie 12 to 14 polecisz i masz kilka linii do wyboru,,wtedy cos mozna dobrac :)

Musher jak nie masz konkretnej daty-mozesz np poleciec na 2-3 dzien oraz linii lotniczej to cos tam znajdziesz ;)

raz tak kiedys sie pytalem ze cena spadla o pare dobrych zlotych jak mialem leciec na 2-3 dzien :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly6, znalazłem bilet (w dwie strony) 2400 zł (całość opłat), liniami: Alitalia. Przesiadka w Rzymie, z tym że tam trzeba poczekać od 15:00 do 9:00 na lot do USA.

Co myślisz o cenie i o tym przewoźniku? Nigdy nie leciałem tymi liniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...