Skocz do zawartości

Wiza Dla Wolontariuszy


Rekomendowane odpowiedzi

CZESC :) czy ktos sie orientuje czy jest cos takiego jak wiza dal wolontariuszy? czy moglabym zmienic status z wizy turystycznej na wize dla wolontariuszy jesli działałabym charytatywnie .Zawsze chcialam pomagac zwierzętą i mysle ze ta wiza to by bylo cos dlamnie + przepustka by zostac tu dluzej....poprostu BARDZO zalezy mi aby tu zostac! i jeszcze jedno pytanie gdybym zmianila status tu w us z turystycznego na studencki to czy gdy pojade na wakacje do polski to juz mnie nie wpuszczą do us?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odp . :) Nick

Hmm ciekawa jestem bo sa jakies programy dla wolontariuszy itd. ale co z wizą hmmm

kuurde wkurza mnie ta ameryka ze zamykaja droge jak ktos chce rozwijac swoje umiejestnosci ,nie kazy jest milionerem ze by placic za studia i utrzymanie kupe kasy , nie wiem jakie mam opcje jesli chce sie poprostu rozwijac tu w tancu bo sa super mozliwosc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to definitywnie kraj dla ludzi z kasa jesli chcesz sie zalegalizowac w jakis sposob musisz miec $$$. Nawet w przypadku takiej szkoly musisz wykazac spora sumke na koncie, czy nawet w przypadku sponsorowania pracowniczego (tez to nie mala sume kosztuje) czy nawet malzonek musi tez udowodnic, ze zarabia odpowiednio by Cie mogl sponsorowac.

A szczegolnie drogo jest w LA czyli tu gdzie z tego co mi sie zdaje jestes. Niestety nie wybralas taniego miasta do zycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...