Skocz do zawartości

Samochody I Filmy.


Genubi

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko zalezy od miasta

np. w Beverly Hills masz pelno Porche, Mercedesow, Lexusow i BMW i nie za duzo amerykanskich aut na drogach zobaczysz

Za to jak pojedziesz na Southwest to bedziesz mial duzo pick-up truck'ow i mnostwo amerykanskich aut

Wszystko zalezy od miasta i stanu

podobnie z architektura i zabudowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie przesadxaj ze sie bez 4x4 nie obejdzie w Kolorado. Ja wiem amerykanie nie za dobrze radza sobie za kierownica i potrzebuja 4x4.

mieszkam w malym miesteczku w kolorado a w okol same gory i wzgorza i niestety zima bez 4x4 jest ciezko. wiesz jak ktos sie uprze to i na rowerze da rade ale jaki w tym sens? i tu nie chodzi o to kto sobie jak radzi za kierownica ale lepiej miec perwnosc ze sie dojedzie tam gdzie sie chce niz miec roznego rodzaju ograniczenia. mi sie zdarzylo juz zeslizgnac pare razy ze wzgorza w moim jeepie wiec wiem ze jak sie nie wrzyci 4 wheela to pozniej przygody mozna miec. a jak juz wybierasz marke samochodu to wybierasz taka jaka odpowiada twoim warunkom i wygodom. tak przy okazji moja wypowiedz tyczy sie mojego miasta a nie calego stanu kolorado.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzylo ci sie zeslizgnac bo nie umiesz jezdzic

Kwestia uzytkownikow samochodow SUV lub jeszcze bardziej pickup trucks to nie kwestia jazdy w gorach tylko kwestia amerykanskiej tradycji.

Wiekszosc terenow poza wielkimi miastami jest zdominowana przez takie duze auta, bez wzgledu czy to gory czy doliny.

To wygoda i jest to w naturze Amerykanow.

Po prostu oni nie moga w malych autach jezdzic i wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...