Skocz do zawartości

Wiza Z Karta Rezydenta Uk


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam pytanie: posiadam status rezydenta w UK, czy to mi w jakikolwiek sposob moze pomoc przy skladaniu podania o wize turystyczna? czy dzieki temu sa wieksze szanse na utrzymanie? Pytam gdyz pare osob mi tak mowilo, ale nigdy sie nie ubiegali. Jesli ktos wie na 100% to prosze o odpowiedz. Dzieki:) pozdrawiam z UK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz:) a jak oceniacie moje szanse? Mam zameldowanie w Polsce ale pracuje na kontrakcie w Anglii, konczy mi sie umowa ale dostaje nowa,bezterminowa. Czy to ma jakies znaczenie? Jakie oni tam wogole pytania zadają, no i co trzeba miec ze soba, oprocz paszportu oczywiscie:)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz i nawet powienienes powiedziec ze lecisz do Kanady i bedac nad Niagara chcesz zobaczyc 2 strone :)

:) osobiscie odradzam taka wersje, tutaj wszyscy tak mowia i roznie sie to konczy, niagare widac lepiej od strony kanadyjskiej, lepiej juz powiedziec, ze chce sie jechac gdzies dalej, tak zeby wygladalo to troche bardziej powaznie jesli chodzi o cel wizyty :)

ja wiem, ze to sie wydaje najlepszym powodem, ta niagara, ale hmm jakby to powiedziec, powod jest zbyt oklepany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...