Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna A Praca Jako Au Pair


Rekomendowane odpowiedzi

HELP,

marzę o wyjeździe do USA, bardzo chciałam wyjachać na 4-5miesięcy jako au pair, nie mogę na dłużej ze względu na studia:( Zanim sie dowiedziałam że nie mogę pracować na wizie turystycznej(o radości) poznałam pewna rodzinę która chciałby mnie zatrudnić. Czy jest jakas wiza na która mogłabym wyjechać na ten okres przez którą 1)niezbankrutuje 2) mogła pracować. Jeśli nie to czy jest jakaś opcja zeby w USA jakis urzad ds emigracji przyczaił ze ja tm u nich pracuje a nie np. jestem tylko gościem? I co z moim ubezpieczeniem?

Widziecie jakies wyjscie z tej sytuacji oprócz wzięcia dziekanki i bycia o rok w ciemnej dup.ie jeśli chodzi o uniwerek?

PS;Włąśnie doczytałam ze studenci mogą otrzymać tzw wizę studencką. Dałoby rade gdybym pokombinowała i np. zapisała sie do jakiejs szkoły językowej<??> w USA, to czy wtedy bd migła pracować czy też nie?Bo już nie wiem sama co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wizie studenckiej nie mozesz pracowac chyba ze na kampusie uczelni ale wtedy wychodzi cos z 20 godz a wiec bedzie na lody-ciastko ...

tak wiec pozostaje albo jechac na work-travel-camp..au-pair lub tez na czarno ale wystarczy ze cos nie bedzie tak z rodzina-ludzmi i ktos moze doniesc na Ciebie a wtedy mozesz juz nie wjechac na teren USA lub tez nie dostac wizy ..

wybor nalezy od Ciebie co zrobisz i jak...

ps jak chcesz przekonac Konsula ze tam nie bedziesz robic jak jedziesz na dluzszy okres czasu jako turystka?

ubezpieczenie?placisz za swoja kase i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...