Skocz do zawartości

Ile Zarabia Hydraulik W New York?


jarecki_s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Interesują mnie zarobki hydraulika w New York. Mam możliwość pójść właśnie do takiej pracy, najpierw jako pomocnik - uczyć sie wszystkigo od podstaw bo zielonego pojecia na ten temat nie mam. Niestety nie mam papierów więc jakiekolwiek licencje w przyszłości odpadają.

Czy orientuje się może ktoś ile można zarobić jako hydraulik bez papierów?? I ile się na początku zarabia przy przyuczaniu, Jest to dla mnie ważne, ponieważ rozeznania nie mam, a przede mną negocjacja tego ile mi da na początek, a wiadomo że sie nie chce dać zrobić w .....

Jeżeli byłby mi ktoś wstanie naświetlić choćby trochę tą sprawę będę wdzięczny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to albo chcesz sie nauczyc albo tez zarobic bo czasami trzeba zgiac kark i zgodzic sie nawet na pare dolarow (aby starczylo na jedzenie)aby sie czegos nauczyc bo nikt Ci nie da np stawki 20 dol na godz jak nic nie umiesz i sie bedziesz uczyc dopiero

i musisz uzgodnic co ile Ci bedzie ktos placic,,jesli bedzie co tydzien to tak ma byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarobki ksztaltuja sie w granicach 30-40tys dolarow rocznie, co daje mniej wiecej 14-16 dolarow na godzine. Pomocnik zarabia okolo 25 tys dolarow rocznie, wiec okolo 12 dolarow na godzine. Nie mam pojecia ile mozesz dostac nie majac papierow, a takze pozwolenia na prace.

Tu mozesz sprawdzic:

http://www.simplyhired.com/a/salary/search...-New+York%2C+NY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...