Skocz do zawartości

Wyjazd Turystyczny - Po Pobycie Nielegalnie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem umowiona na przyszly piatek w ambasadzie w Londynie.

Bede wypelniac formularz ds156, no i moje odpowiedzi nie beda ciekawe, bo przeciez przekoczylam prawo poniewaz przekroczylam granice Stanow nielegalnie, no i bylam tam bez wizy, waznych dokumetow (z wyjatkiem, kiedy wyszlam za maz mialam zezwolenie do pracy przez rok, na meza nazwisko zreszta).

Na formularzu chce pisac prawde, ale obawiam sie, ze moje szanse na otrzymanie wizy beda znikome. Ja zdecydowanie bez wyjazdu do Stanow sie obejde, moge doczekac sie tych 10 lat zakazu wjazdu (to sie chyba liczy od mojego wyjazdu 5.5 roku temu, tak?). No i troche poczytalam waszych historii na forum i teraz mysle nawet o nie pojawieniu sie na rozmowie, bo po co mi ten strach i nerwy od nowa?? Tak na marginesie, bardzo zaluje tych moich wyczynan, ale wtedy wydawalo mi sie, ze kazdy tak robil. To juz przeszlosc, ale tesknie za Stanami, przyjacolmi, i bardzo byc chciala jeszcze Stany odwiedzic.

Co wy mi radzicie?

Julia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak napiszesz prawde a wyjdziesz bez wizy to za to co zrobilas i moze byc tak ze za 5-6 lat nie bedziesz miec zakazu ale wtedy w papierach nie bedzie ze tym razem chcialas Ich oklamac a to bardzo duzoo daje

nastepna sprawa ze nawet jak Ci dadza wize to moga Cie do USA nie wpuscic i zawrocic nawet jak napiszesz prawde we wniosku bo urzednik na lotnisku o tym decyduje kto moze wleciec..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...