Skocz do zawartości

Wypełnienie Formularza Ds 156


Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka pytań czysto technicznych, a mianowicie:

1. Mogę go wypełnić w języku polskim (tak powiedzieli mi na infolinii) tylko bez polskich znaków?

2. Czy mam wypełniać go DRUKOWANYMI literami? (czy ma to w ogóle jakieś znaczenie)

3. Czy w pytaniach które mnie nie dotyczą mam wpisywać "nie dotyczy" czy pominąć zupełnie i nic nie wpisywać? (np. pkt 8 "inne nazwiska" nie było nic napisane natomiast w pkt. 9 "inne imiona" jest napisane, że jesli nie dotyczy zostawić puste pole) gdzieś w necie czytałam, że nie należy zostawiać pustych miejsc. W takim razie co mam wpisać w punkcie 8 jeśli mnie nie dotyczy?;p

AHA, PS: mam umówione spotkanie z konsulem na 2.03. wpłaty dokonałam dzisiaj (tzn. 22.02) w wysokości 393 zł, bo tak sprawdzałam na stronie ambasady. Nie przeliczałam tego zgodnie z kursem dolara. Czy wszystko zrobiłam dobrze?

Z góry dziękuję za odpowiedź:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cale szczescie nie musisz czekac na odpowiedzi na zadne z powyzszych pytan, bo wystarczy kilka sekund szukania na forum, aby znalezc na nie odpowiedzi. Szkoda jedynie, ze ci sie palec omsknal na przycisk NEW TOPIC, no ale kazdemu moze sie to zdarzyc, wiec sie nie martw, napewno admini i inni uzytkownicy ci wybacza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...