Skocz do zawartości

List Polecony Do Usa


Wercia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Chciałam Was zapytać ile maxymalnie idzie list polecony z Polski do USA. Czekam już 2 tygodnie i nic. Czy też mieliście takie przygody ? Czy poczta w USA zostawia jakieś awizo czy należałoby samemu się dowiedzieć w tej kwestii. Zaznaczam że list został wysłany Pocztą Polską priorytetem.

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysylalem juz sporo razy i zawsze bylo rowno 9 dni lub 13 jesli bylo przed swietami (raz paczka z USA szla ponad 3 tygodnie ale to przez swiateczny zastoj). Poczta w USA powinna zostawic awizo. Tutaj na stronie http://www.usps.com/shipping/trackandconfirm.htm mozesz sledzic przesylki. Osoba ktora wyslala Ci paczke (lub Ty jesli to Ty wyslalas) powinna na poczcie dostac taka karte z numerem wpisanym przez kobiete na poczcie (numer konczy sie literami PL, na poczatku sa chyba litery RR i potem ciag cyfr). Ten numer wpisz tam w to pole i powinno pokazac gdzie ostatnio zarejestrowano Twoja paczke. Czesto robia to z opoznieniem. Jednak w moim przypadku zawsze dochodzilo dokladnie w 9 dni i pokazywalo dokladnie to sledzenie przesylek. Mozesz tez zadzwonic na informacje i tam powinni Ci co nieco powiedziec. Mi zawsze pomagali.

Pozdrawiam i mam nadzieje list dojdzie

PS. ja mam taka zasade, ze nawet jak wysylam jakis maly papierek to zawsze pakuje w cos wiekszego i wysylam jako paczka. moze zaplace te pare zlotych wiecej, ale jakos mam przekonanie ze maly list moze sie zgubic duzo latwiej niz paczka :). jak narazie to dziala zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...