Skocz do zawartości

Pieniądze Na Sporcie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar w niedalekiej przyszłości zacząć kursy trenerskie (chodzi o piłke nożną) i tu pojawiaja sie moje pytania:

-z kwalifikacjami dość dobrymi i licencjami, które prawdopodobnie sa uznawane na całym świecie (UEFA) na jakie zarobki można liczyć??

-no i chyba podobne do tego wyżej czy sport tego typu w USA musiałbym potraktować bardziej jako dodatkowy zarobek czy tez mozna by było z tego wyżyć?

-jakie na obecnym etapie jest ,,soccer'' w USA czy wzrasta zainteresowanie czy wrecz przeciwnie ??

-obecne pytanie troszke odbiegajace od tematu, ale jakie pieniądze musi placic osoba ktora mnie sponsoruje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowanie pilka nozna w usa wzrasta w porownaniu do powiedzmy poprzedniej dekady.

Zarobki sa uzaleznione tylko i wylacznie od prywatnych sponsorow i klubow w ktorych bedziesz pracowal i oczywiscie od twoich kwalifikacji i umiejetnosci

moze tu cos znajdziesz dla siebie albo pogoogluj

http://www.nscaa.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no szczerze to raczej masz marne szanse. chyba ze masz "europejskie" doswiadczenie, a jak wiadomo Stary Kontynent jest kolebka pilki noznej (Anglia). moze najpierw postaraj sie cos osiagnac w Anglii a wtedy na pewno bedziesz mial duze szanse, ze ktos Cie docenii w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pobyt staly,pobyt czasowy jak turysta,studencki?

bo jesli chodzi o pobyt staly to wchodzi w gre narzeczona-zona,,a jak nauka to wtedy ta osoba musi pokazac ze bedzie miec na tyle kasy aby Cie utrzymac i oplacic Ci szkole a wtedy tzw min nie wchodzi w gre jak ktos tyle zarabia

jesli chodzi o pobyt jako turysta to ktos moze miec dobrych pare tys dol a Ty wizy mozesz nie otrzymac bo Ty musisz pokazac na rozmowie ze masz za co leciec,na za co sie tam utrzymac oraz ze na czas wrocisz i nie bedziesz tam robic nielegalnie,,jak Ci sie takie cos uda to wize dostaniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...