Skocz do zawartości

Cena Biletu Aaaaaaaaaaa


Rekomendowane odpowiedzi

kurde... jade 8 marca po wize f-1 szkola jezykowa, mam wszystkie potrzebne dokumenty a nawet wiecej :blink: no i od miesiaca mam na oku tani bilet...tzn. on byl tani bo dzisiaj z 800$ skoczyl do 6000$!!! przerazilam sie ale na szczescie udalo mi sie znalezc nowy tylko teraz sie boje ze z kazdym dniem moze byc drozszy bo on jest SALE! i nie wiem czy powinnam go kupic teraz czy czekac az dostane wize...bo wize studencka sie raczej dostaje bez problemow jak sie ma wszystkie dokumenty takie jak trzeba. to co mam kupic ten bliet czy czekac do 10 marca jak wroce z krakowa? planuje wyleciec 30 marca. tylko co wtedy jak wszystkie te tanie bilety zrobia sie cholernie drogie bo im blizej 30tego tym gorzej ;) a moze wy macie jakies sprawdzone strony z tanimi biletami???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest napisane na stronie Ambasady ze nie kupuje sie biletu dopuki sie nie ma wizy,,to sie tyczy tez wizy studenckiej,,jesli masz do tzw stracenia pare % lub tez calosc za bilet to kupuj a jak nie to sie wstrzymaj

i teraz tak gdzie lecisz,czy masz jakas na tzw oku linie lotnicza czy tez mozesz leciec prawie kazda..czy bedziesz chciala czekac na 2 samolot np 3-6 godz czy tez nie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szesc tysiecy dolarow za bilet?

mozliwe, tez raz tak mialem zrobiona rezerwacje online, sprawdzam cene tydzien pozniej i ponad 4000 juz byla, widocznie miejsc w danej klasie cenowej juz nie bylo :blink:

@aneczka_: nie panikuj, najpierw wiza potem bilet, ja raz w maju kupowalem bilet i cena biletu roznila sie o $200, to i tak mniej niz, to co stracisz jak bedziesz musiala oddac bilet w przypadku nie otrzymania wizy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...