Jump to content

Oczekiwanie Na Wizę


Recommended Posts

Witam! w czwartek 25.02 byłam na rozmowie z konsulem ale w systemie nie było zanotowane opłaty sevis. w poniedziałek sprawdzalam na stronie www.fmjfee.com i jest status paid. Czy to oznacza że wszystko jest ok? bo do tej pory nie było u mnie kuriera i się trochę niepokoję, a raczej nie uśmiecha mi sie dzwonić do ambasady i im tłumaczyć wszystko bo zapłacę fortunę;/ Miał ktoś taką sytuację?

Link to comment
Share on other sites

jak zadzwonisz na infolinie to zaplacisz jak to napisalas fortune ale ta infolinia nie jest na terenie Ambasady-Konsulatu,,Oni sa tylko do zapisywania osob na rozmowe i tyle

jak chcesz dzwonic do Ambasady to idz na strone www i tam znajdziesz nr do Warszawy lub tez Krakowa i zaplacisz jak za rozmowe lokalna lub tez miedzymiastowa w zaleznosci skad bedziesz dzwonic :blink:

Link to comment
Share on other sites

no dobra, jednak nie znalazłam normalnego numeru do ambasady, jest tylko stacjonarny na automatyczną infolinię, i tam mogę sobie pogadać ale tylko z automatyczną sekretarką;/ ma ktoś jeszcze jakiś pomysł?

Link to comment
Share on other sites

dzięki sly6. ten pierwszy numer jest ok. zadzwonilam tam i poinformowano mnie ze nadal nie maja potwierdzenia mojej opłaty w systemie. nie mam pojecia czemu bo zostala ona dokonana 19 lutego, to potwierdzenie złożyłam konsulowi, ale w systemie nadal brak, pisałam nawet do U.S. Immigration and Customs Enforcement i też potwierdzają że opłata jest wniesiona. Miał ktoś taką sytuację może? bo już nie wiem o co tej ambasadzie chodzi i gdzie mogę wreszcie załatwić ten problem :blink:

Link to comment
Share on other sites

no właśnie pisałam i napisali że opłata jest została wniesiona 19.02. nie wiem czy oni maja tam jakiś bałagan, ale mam nadzieję że w końcu się to wyjaśni, bo się martwię już czy wogóle wylecę przez jakiś błąd w systemie;/

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...