Skocz do zawartości

Czy Mam Szanse?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :blink:

moja sytuacja wygląda tak: byłam 2 lata temu w sierpniu w ambasadzie w Warszawie i starałam się o wizę turystyczną, nie dostałam jej. Po roku pojechałam znowu tym razem z mamą bo miałyśmy jechać na wesele mojej cioci. Miałyśmy od niej specjalne zaproszenie które konsul oglądał i też nie dostałyśmy. Teraz planuję jechać 3 raz na początek kwietnia i nie wiem czy to ma duże znaczenie że byłam wcześniej 2 razy i nie dostałam. Bardzo chcę tam wyjechać bo tęsknie za rodziną i przy okazji bym chciała pozwiedzać. Tutaj pracuję na umowę o dzieło. Czy to też ma jakieś znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz przekonac konsula, ze Twoj wyjazd jest wylacznie w celach turystycznych,

"przekonac" mam na mysli podczas rozmowy, bo doswiadczenie wielu osob rowniez z tego forum podpowiada, ze zadne dokumenty nie gwarantuja otrzymania wizy,

trudno ocenic czy poprzednie odmowy maja jakis wplyw, wiele osob po kilku odmowach wize w koncu dostalo, wiec trudno z tego wyciagnac jakies konkretne wnioski dla Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam w Stanach są moi dziadkowie. Babcia ma obywatelstwo a ciocia wyjechała na wizie imigracyjnej i za 2 lata będzie też miała tamte obywatelstwo. Ogólnie mam tam dużo rodziny. Nie wiem też czy to ma jakieś znaczenie. Słyszałam że to czy dostanę wize to jest widzimisie konsula. To prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak i nie\\

a Ty czy wszystkim osobom ufasz ?wierzysz i czasami nie jest to podparte niczym ale czyms nierealnym ale jednak mowisz komus NIE i czasami masz tak z wizami

moze tez byc tak ze jak rodzina to pomoze zostac,zalatwic prace na czarno itp bo ktora rodzina nie pomoze,prawda ?chociaz to z zyciem realnym czasami malo ma znaczenia ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...