Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna- Gwarancje Finansowe Dla Kilku Osób


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów!

Jestem w trakcie procesu na wizie narzeczeńskiej i chciałabym, aby moja rodzina przyjechała na mój ślub. Czy ktoś wie dla ilu osób jeden obywatel USA może być sponsorem (I-134) ????

Nie bierzemy ślubu cywilnego, ale kościelny i jakoś nie potrafię sobie wyobrazić mojego ślubu bez mojej rodziny. Chcę zabrać mamę, babcię, siostrę i wujka!

Jakie jest prawdopodobieństwo dostania wizy turystycznej (ja już jedną mam i wiem, że jest to raczej loteria) na podstawie gwarancji finansowych i zaproszenia ślubnego (potwierdzone notarialnie)?

Czy można składać wnioski grupowo? Daje to większe szanse??

Proszę o odpowiedź.

Ślub mam 19.06.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestes w sytemie ze masz wize narzeczenska,,rodzina moze isc razem po wize i bez takich I-134

i teraz w zaleznosci na kogo sie trafi ,jak bedzie rozmowa przebiegac to albo wszyscy wizy otrzymaja albo nie ktore osoby aby ,,bo jak wiadomo czym wiecej kogos trzyma w Polsce to tym lepiej

lepiej rodzine przygotowac aby wszyscy mowili tzw 1 glosem niz im cos wysylac ,,mozna sie zapisac jako 1 grupa ale o tym poczytasz na stronie Ambasady USA jak kto ma byc zrobione

ps fajnie ze chcesz tyle osob zapraszac i goscic ..szkoda ze nie kazdy moze tego doswiadczyc ;)

no ale wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia zycze i rodzinie wiz :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję SLy!!

Z tego co czytałam to grupowe spotkania z konsulem mogą być dla osób conajmniej 5-ciu niespokrewnionych ze sobą!! I w dodatku rozmowa odbywa się w Warszawie i nie każde województwa się zaliczają a w tym przypadku moje nie!

Szukałam jak umówić się na grupowe spotkanie i nie znalazłam. Może wiesz coś na ten temat dokładniej? Jakiś link?

Wiem, że jak się ma I-139 to łatwiej jest dostać tą wizę i tylko się zastanawiam czy jedna osoba może wydawić coś takiego na 4 ??

Strasznie chcę żeby byli na moim ślubie, ale nie wiem na ile to jest możliwe.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz ten druk jest I-134 a nie I-139 a po drugie spytaj sie na tym forum czy kogos o zaproszenie wogole pytali i czy takie cos pomaga>jesli wierzysz w takie cos to Twoja sprawa ale to nie pomaga w duzym stopniu,,jesli by pomagalo to jak sadzisz Polska byla by nadal z wizami czy tez juz dawno byla by bez wiz ...bo nie trudno takie cos dostac-zalatwic nawet za pare dolarow

ale jesli takie cos ma kogos uspokojic i masz sie Ty dobrze poczuc i tylko tyle to taki druk moze byc wydany dla kazdej z tych osob ..pamietaj ze to I-134

co do grupowych spotkan to jakis czas temu ktos byl w duzej grupie rodzinnej i przeszlo ale to bylo kiedys a teraz niech rodzina bierze telefon na infolinie i niech sie spyta czy takie cos teraz przejdzie,,zaplaca moze z kolo 6 zl ale beda wiedziec na czym stoja ...a i potem jak beda umawiac juz sie na rozmowe to niech 1 osoba ma dane wszystkich tych osob aby sprawnie i szybko to poszlo oraz wczesniej niech ustala miej wiecej godziny i daty wolne dla Ich wszystkich aby dlugo rozmowa nie trwala

co do danych wazne sa numery paszportow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...