Skocz do zawartości

Zakwaterowanie W Anchorage


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, wybieram się do Anchorage w Maju.

Czy możecie mi polecić, gdzie lub najlepiej u kogo :blink: szukać miejscówki na zakwaterowanie na 4 miesiące? Chodzi o jakiś pokój dla 2-3 osób.

Oczywiście im taniej tym lepiej, warunki też mogłyby być znośne. Pracę będę miał na lotnisku - może jakaś lokalizacja względnie niedaleko.

Jakie są tam mniej więcej koszty zamieszkania, i czy trudno taką miejscówkę znaleźć?

Druga sprawa to SSN.

Czy przyjmą mnie do pracy zanim dostanę ten papier? Czy będę musiał czekać? Wogóle jest szansa wyrobić to będąc w PL?

Z góry dzięki za odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz wejsc na strone ssn i tam zobaczysz jakie beda Ci potrzebne papiery i gdzie skladac aby szybko dostac ten numer

niedostaniesz go bedac w Polsce,musisz byc na miejscu

kiedys bylo tak ze sie mowilo pracodawcy ze bedzie sie mialo ten numer i czasami takie cos pomagalo,wszystko zalezy od pracodawcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam w zeszłym roku w Anchorage. Będziesz pracować w LSG ?? Jeśli chodzi o zakwaterowanie to ceny na alasce są kosmiczne;/ Mieliśmy bardzo ciężko ze znalezieniem czegoś fajnego za przyzwoitą kasę. W końcu zostaliśmy w motelu Chelsea Inn pokój 2 osobowy, 800$ za miesiąc. Warunki nie najgorsze czasem tylko nieciekawi ludzie kręcili się po motelu;/ Ahha i wiecznie był problem z internetem;/ A do pracy na lotnisku przyda ci się rower bo autobusem raczej się nie dojedzie ( rzadko kursuje). Powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly6 nie, pytań nie czytałem. Ale nie ważne, dzisiaj dostałem odpowiedź z ambasady i kartę muszę sobie wyrobić na miejscu.

dzagoda22, dokładnie dla LSG. No zauważyłem na portalach z ofertami, ze tanio nie jest, ale 800$ to dość spora cena, może trafię coś tańszego. Poza tym mam jeszcze jeden namiar od znajomego, zobaczymy, czy się sprawdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Midtown to dobra miejscowka, chyba najtansza w ANC, bus $4, z tymze jedziesz do centrum (to sobie od razu zalatwisz ssn, pare krokow) a pozniej znowu busem, ew. na piechotke...

SSN nie dostaniesz na miejscu, ale dostaniesz potwierdzenie, ze aplikowales, to wystarcza do podjecia pracy, SSN dosla Ci za pare tygodni. Chyba, ze cos popier**** w papierkach i bedziesz sie musial sam upomniec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...