Skocz do zawartości

Wiza Turyystyczna


Rekomendowane odpowiedzi

Hej Mam do Was kilka pytań.

Chce w kwietniu starać się o wizę turystyczną a wyjechać w sierpniu.

Co jeśli wyjadę wcześniej w innym terminie niż napisałam?

i jeśli wpisze ze jadę na 2 miesiące a będę 3?

Wiza jest ważna od dnia w którym ją dostanę?

jeśli o wizę będę się starać w marcu a napisze ze chce jechać w sierpniu to może być tak ze jej nie dostane? bo chcę wyjechać dopiero za pól roku?

Jeśli ktoś może to proszę mi odpowiedzieć Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten temat pamietasz,,pamietaj aby pisac w swoim temacie jesli sa podobne pytania:

http://www.usa.info.pl/board/index.php?sho...c=15075&hl=

wiele razy bylo na forum to omawiane i teraz albo tego nie czytalas tzn forum lub tez masz pewne ale

I tak mozesz wczesniej wyjechac ale jesli napiszesz ze lecisz na 2 miesiace a bedziesz np 3 miesiace to przy nastepnej wizycie mozesz miec problem ze piszesz jedno a robisz cos innego a wtedy takie osoby wychodza bez wizy chociaz bywa tak ze wiza jest..

Wiza jest wazna od daty rozmowy i zazwyczaj jest tyle wazna do kiedy masz wyleciec co nie oznacza a wiec powinnas byc wazna np do sierpnia

Mozesz teraz isc po wize i ze lecisz np w sierpniu w tym nic nie ma dziwnego ale jak polecisz w maju to na granicy trudno bedzie udowodnic urzednikowi ze juz masz wakacje-rozumiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ze niepotrzebnie założyłam nowy temat. Dzięki za odpowiedz .

Czyli jeśli napisze ze lecę w sierpniu a polecę w maju to mogę mieć przez to problemy i nic z tego?

sama nie wiem dokładnie kiedy polecę .....do ambasady chcę pojechać w tym miesiącu... polecieć maj-lipiec ale sama nie wiem czy mi się to nie pokomplikuje i się boje ze np jak wpisze we wniosku ze chcę polecieć za miesiąc to dostanę wizę np na 3 miesiące ... a jak mi się przeciągnie termin to już wiza wygaśnie i nic z tego nie będzie

i już sama nie wiem co zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalozmy ze napiszesz ze lecisz w lipcu-sierpniu a dostaniesz wazna wize do konca sierpnia to do tego czasu musisz wyleciec ,,inaczej ta wklejka bedzie nie wazna ale zalozmy

ale zazwyczaj dostaje sie wazna wize na okres np 1 roku...co nie oznacza ze zawsze,,

a teraz chcesz leciec w okresie maja a wiec tak jakby w okresie nauki a wiec bedziesz musiala wrazie czego sie wytlumaczyc dlaczego tak jest jesli bedzie jakies ale,,nie pisze tego aby kogos straszyc ale moze byc tak a wtedy lepiej byc przygotowanym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...