Skocz do zawartości

Wiza


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

mam 25 lat a mój brat 26 ja pracuje jako Policjant ok kilku lat a mój brat ma umowę na ok 1 rok w firmie x, oczywiście możemy mieć zaswiadczenia o dochodach, wyciągi z kąt bankowych oczywiście na podróż i zwiedzanie. Nadmieniam iż mamy tam u kogo się zatrzymać . jakie mamy szanse według was?

dodam jeszcze że będziemy pierwszy raz ubiegać się o wize

-macie może jakies pomysły co może sie nam jeszcze przydać?

-czym możemy ich zaskoczyc czyms jeszcze ?

-czy możemy im przedastawic np dowody rejestracyjne od poj?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Szanse na wize sa jak najbardziej realne.

Nie widze przeszkod bys razem z bratem nie mial starac sie o wize.

Pamietaj tylko,ze kazdy z Was podchodzi osobno.

Przede wszystkim-nie klamac,byc pewnym siebie i odpowiadac tylko na zadane pytania.

Konsul moze poprosic o przedstawienie dochodow,czy kiedykolwiek podrozowales za granice,czym sie zajmujesz,co masz zamiar zwiedzac w US,gdzie sie zatrzymasz,na jak dlugo i kiedy planujesz wylot,czy ktos z rodziny mieszka,czy ktos jest nielegalnie...

Dowody rejestracyjne nie beda potrzebne w 100%.

Konsul moze zadac nawet tylko jedno czy dwa pytania np.do kogo i kiedy chcesz leciec,nie ma reguly.

Najwazniejsza zasada:nie mow nic o co nie jestes pytany oraz nie okazuj zdenerwowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie sa przepisy ambasady.Kazda pelnoletnia osoba podchodzi osobno.Oczywiscie mozecie tego samego dnia i na ta sama godzine ale na rozmowe z konsulem pojedynczo.

Informacje i wnioski znajdziesz na tej stronie,poczytaj wizy nieimigracyjne.

http://polish.poland.usembassy.gov/poland-pl/consular.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisalam,podchodzi sie osobno lecz podczas rozmowy o wyjazd mozesz powiedziec,ze lecisz z bratem ktory "dzis" takze stara sie o wize.

Tu masz na temat grupowych spotkan.

Do okienka moga podchodzic rodzice z dzieckiem.

http://polish.poland.usembassy.gov/visas/n...interviews.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozecie nie dostac wizy poniewaz piszesz o wizie turystycznej w dziale emigracja ,,chyba ze to jest pomylka to inna sprawa..

dowiedz sie na infolinii jak jest z tym podejsciem razem i czy sie razem mozecie umowic ...bo kiedys mozna bylo a teraz ....

ps : przenosze ten temat do dzialu z wizami turystycznymi

a do kogo jedziecie,.ta osoba jest legalnie czy tez nielegalnie,,kogos juz zapraszala i te osoby wracaly czas,,na jaki okres czasu leciec chcecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...