Skocz do zawartości

Pomocy


kiniaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to jeszcze raz ja mam pytanie odnośnie pytania 27 oraz 36.

A więc 27 pytanie czy mogę tam wpisać ślub kuzynki, zwiedzić The Metropolitan Museum of Art, The Museum Modern Art, Times Square, Statue of Liberty napisać tam mam wszystko co chcę zwiedzić???

Oraz pytanie 36 dostałam zaproszenie od kuzynki czy to o to chodzi??

acha i w 29 podalam że nie byłam ale zaznaczyć tylko [no] czy jak jest napisane When? napisać że nie dotyczy i for how long też że nie dotyczy?? Czy mam pisać drukowanymi literami i czy jak coś błędnie napisze to mogę wydrukować jeszcze raz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27) turystycznie lub jak chcesz slub kuzynki,wpisywac co zamierzasz zwiedzac nie potrzebne,

29)jesli nie bylas wczesniej w US zaznaczasz nie oraz puste pola:nie dotyczy

36) dotyczy wtedy gdy rodzina sklada petycje o laczenie,wiec Ciebie nie dotyczy

Piszesz drukowanymi,mozesz drukowac kilka razy,mozesz pisac w jezyku polskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29)jesli nie bylas wczesniej w US zaznaczasz nie o29)jesli nie bylas wczesniej w US zaznaczasz nie oraz puste pola:nie dotyczyraz puste pola:nie dotyczy

pytanie proste ,,jesli ktos zaznacza NIE w danym punkcie to po co pisac niedotyczy?,,samo NIE starczy zaznaczyc i sie dalej idzie wypelniac,,chyba ze ktos zaznaczyl TAK to wtedy musi tam cos napisac..

kinia mowisz ze slub nie moze trwac i 2 tyg,,sa osoby ze polecieli na slub rodziny-znajomych i mieli byc krotko a im sie pobyt przedluzl wiec uwazaj na takie cos na rozmowie,,bo to ze chcesz byc jakis czas nie oznacza ze bedziesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę zresztą w moim przypadku wszystko co jest napisane we formularzu DS-156 jest prawdą jutro jadę do konsulatu więc zobaczymy jak to będzie . Mam tylko pytanko odnośnie czy jak komuś się wydrukuje formularz DS-156 trochę krzywo czy to jest jakiś problem ?? I gdzie można skorzystać z tej kafejki gdzie można wydrukować formularz na drukarce laserowej??Podobno gdzieś koło konsulatu?? Czy można go wydrukować z pendriva??

Dziękuję wszystkim którzy są na tym forum aby udzielać pomocnych odpowiedzi :) :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...