Jump to content

Wiza Turystyczna Na 2 Miesiące


Recommended Posts

Heyy,

Chciałem zapytać, jakie mam szanse na wizę turystyczną na pobyt 2 miesięczny. Moja sytuacja wygląda tak:

Mam 21 lat, jestem studentem architektury, za mną 2 lata nauki, aktualnie jestem na dziekance. Pozostało jeszcze 1,5 roku studiów. Do paszportu mam wbite 3 wizy turystyczne chińskie, z 2007, 2008 i 2009, każdego roku spędzam w Chinach około 2 miesięcy. W tym roku pewnie też śmignę, bo będzie Expo 2010 w Szanghaju yeah. Nie pracuję, siedzę i się nudzę i zaczyna mnie roznosić. Do USA najchętniej poleciałbym w połowie kwietnia. Będę wdzięczny za opinie :)

Link to comment
Share on other sites

sa osoby ze dostaja wizy a sa takie ze wychodza bez ...np w ds 157 masz cos takiego ze wpisujesz gdzie byles a do tego masz te wklejki wizowe wiec bedzie widac ze podruzujesz :),,dobrze sie przygotuj na to co chcesz zobaczyc w USA

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o przygotowanie się to lekcje odrobione. Chciałem podczas mojego pobytu zwiedzić całe zachodnie wybrzeże, LA, SF, Santa Barbara, Santa Monica, Vegas obowiązkowo, kanion i takie rozmaite. Odwiedzę też kilka znajomych z Kalifornii, ale planu aż tak szczegółowego nie mam. Na wniosku jest coś takiego jak miejsce pobytu w USA. Czy mogę po prostu wpisać adres pierwszego hotelu w Los Angeles? I czy powinienem sprecyzować cały plan podróży?

Link to comment
Share on other sites

Niczym Lonely Planet :) zrobię zatem ogólny zarys podróży i tyle.

Ostatnio gdzieś czytałem, że wskaźnik odmów to 13,5%, czyli trzeba mieć niezłego pecha żeby nie dostać wizy :)

A jeśli chodzi o formularz 157 i tą rubrykę: "Wszystkie państwa, których granice Pan/Pani przekroczył/a w ciągu ostatnich dziesięciu lat", można wymieniać państwa Europy, czy to się liczy jako jedno wielkie państwo?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...