Jump to content

Wycieczka Us


rqq

Recommended Posts

Witam. Chciałem się zapytać czy może ktoś z was polecić jakieś biuro podróży organizujące wycieczki objazdowe po USA (głównie interesuje mnie zachodnie wybrzeże choć nie tylko).

Szukam czegoś sprawdzonego i nie drogiego (wiem ,że wycieczki do US swoje kosztują). Szukałem w google ale nie znalazłem w sumie nic ciekawego.

Czekam na opinie, recenzje biur/wycieczek.

Pozdrawiam

Grzegorz.

Link to comment
Share on other sites

A ja się zapytam o wycieczki z Nowego Jorku nad wodospad Niagara lub do Waszyngtonu.. Będę w NYC w dniach 27 marca do 9 kwietnia, jestem kompletnie zielony a chciałbym sobie z rodziną zorganizować takową wycieczkę z Nowego Jorku nad wodospad Niagara lub do Waszyngtonu.. Co możecie powiedzieć na ten temat, polecić, gdzie mam się udać tam w NYC żeby taką wycieczkę załatwić, jaki to koszt, jak wygląda taka wycieczka.. Każdy szczegół by mi się przydał jeśli ktokolwiek słyszał o tym.. Dodam, że będzie jechała osoba niepełnosprawna, jak to wtedy wygląda..? Jeżeli coś wiecie na ten temat, osoby z Nowego Jorku lub okolic, chętnie się dowiem więcej bo zależy nam na takiej wycieczce.. Dzięki z góry i pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Bloosik duzo jest firm w NY ktore takie cos ogranizuja plus Polonijne i wpisz w google biuro podrozy NY...

a co do osoby niepelnosprawnej to kogo masz na mysli?ktos nie chodzi,ktos nie slyszy,ktos nie widzi?trzeba o tym fakcie powiedziec jak sie zamawia taka wycieczke

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...