Skocz do zawartości

Zmiana Statusu W B-2 Na J-1 - Do Osób Które Zmieniały Status


Rekomendowane odpowiedzi

Otóz to sly6 :)

To tak, byłam w ambasadzie, gadałam z kobietą w Obsłudze konsularnej i ona mi powiedziała, że osobiście radzi wystąpić o nową wizę, gdyż często zdarza się że Urząd Imigracyjny nie zdąża z wyrobieniem papierów.

Oczywiście zapomniałam zapytać co się stanie z moją B2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZMIANA WIZY B2 na J1 lub H2B - DLA OSOB BEDACYCH W USA.

Bedac w USa na juz przedluzonej wizie B2 z h2B - na 6 miesiecy.Jaka istnieje mozliwosc przedluzenia wizy B2 o kolejne 6 miesiecy i czy wogole istnieje?

Czy mozna zmienic status z wizy B2 na J1 ( F1) lub H2b lub intership lub Q1 ?

Jezeli tak to jak to zrobic bez powrotu do ojczystego kraju ?

Czy mozna wyjechac ze Stanow Zjednoczonych na wize turystycznej ??? I potem wrocic bez problemu ?

Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZMIANA WIZY B2 na J1 lub H2B - DLA OSOB BEDACYCH W USA.

Bedac w USa na juz przedluzonej wizie B2 z h2B - na 6 miesiecy.Jaka istnieje mozliwosc przedluzenia wizy B2 o kolejne 6 miesiecy i czy wogole istnieje?

Szansa istnieje, ale trzeba miec dosc mocne argumenty w reku, zeby przedluzyc pobyt TURYSTYCZNY o kolejne pol roku. Jest duza szansa, ze Ci odmowia.

Czy mozna zmienic status z wizy B2 na J1 ( F1) lub H2b lub intership lub Q1 ?

mozna, pod warunkiem, ze urzad przyjmie Twoje podanie o zmiane, przed wygasnieciem Twojego statusu B2,

zuplenie inna sprawa, ze takie zmiany nie naleza do najlatwiejszych, odsylam do innych postow na tym forum

Jezeli tak to jak to zrobic bez powrotu do ojczystego kraju ?

forum -> szukaj -> "zmiana statusu"

Czy mozna wyjechac ze Stanow Zjednoczonych na wize turystycznej ??? I potem wrocic bez problemu ?

w USA nie lubia jak sie na miejscu przedluza/zmienia statusy, wiele osob rowniez z tego forum tego doswiadczylo,

jesli dobrze rozumiem z kontekstu to nie posiadasz wizy B2 w paszporcie, wiec najpierw trzeba ja uzyskac, a potem ewentualnie sie martwic, czy na lotnisku Cie poprostu nie zawroca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...